×

Policja szuka 49-letniego mężczyzny. Rozpoznajesz jego twarz?

27 maja do Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 49-letniego Tomasza Smolarka. Policja szuka zaginionego. Mężczyzna jest zawodowym kierowcą i często pracuje poza domem, jednak tym razem sytuacja jest wyjątkowa. Od 24 maja nie daje znaku życia.

Policja szuka zaginionego mężczyzny

49-letni Tomasz Smolarek, mieszkaniec Zgierza, ostatni skontaktował się ze swoją rodziną 24 maja. Początkowo bliscy nie odczuwali niepokoju, bo mężczyzna często przebywa poza domem. 49-latek jest zawodowym kierowcą, jeździ dużo po Polsce, również w miejsca o słabym zasięgu sieci komórkowej.

Jednak gdy mężczyzna nie dał znaku życia przez kolejne dni, zdenerwowana rodzina zawiadomiła policję. Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu przyjęła zgłoszenie o zaginięciu 27 maja.

Zdjęcie i rysopis zaginionego zostały opublikowane na oficjalnej stronie KPP, a także w wielu gazetach, portalach internetowych i stronie facebookowej Zaginęła/Zaginął, Cała Polska.

Rysopis zaginionego

Mężczyzna ma 180 cm wzrostu, średnią budowę ciała, szare oczy i krótko ostrzyżone posiwiałe włosy.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgierzu, ul. Długa 58/60, tel. 42 714 22 23 albo 42 714 22 63. Osoby, które wiedzą cokolwiek o losie zaginionego mogą też korzystać z numeru alarmowego policji – 112.

Źródła: www.facebook.com, www.fakt.pl
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować