×

Policja udostępnia portret zbiegłego mężczyzny. Jest podejrzany o zabójstwo!

Policja szuka podejrzanego o zabójstwo żony. Ciało kobiety, powieszone, znalazł jej nastoletni syn. Sekcja wykazała, że nie było to samobójstwo.

Tragedia w Brzozowie

Do tragedii doszło 30 września w Brzozowie w powiecie kolneńskim w województwie podlaskim. Ciało kobiety, powieszone, znalazł jej nastoletni syn. Początkowo policja sądziła, że sama targnęła się na życie, jednak śledztwo wykazało, że nie było to samobójstwo.

Wyniki sekcji nie pozostawiły co do tego wątpliwości. W śmierci kobiety brał udział ktoś jeszcze. Policja podejrzewa jej męża, 49-letniego Janusza F., tym bardziej, że zniknął zanim jeszcze śledczy poznali wyniki sekcji zwłok.  Funkcjonariusze przeszukali już okoliczne lasy, jednak nie znaleźli śladów mężczyzny.

Informację o ucieczce 49-latka kilka dni temu podał lokalny portal Kolniak24. Wtedy jeszcze śledczy nie przyznawali się do tego, że zgubili głównego podejrzanego.

morderstwo na weselu
Freepik

Policja szuka podejrzanego

W piątek, trzeciego dnia od jego zniknięcia, na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pojawił się komunikat o poszukiwaniu Janusza F. oraz jego zdjęcie, ponieważ prokurator wydał zgodę na publikację wizerunku.
Informację o tym, że śmierć kobiety nie był wynikiem samobójstwa tylko zabójstwa, potwierdził w rozmowie z lokalnym portalem Marcin Gajdamowicz. Prokurator Rejonowy w Kolnie:

Małżonek zmarłej występuje jako podejrzany o dokonanie zabójstwa.

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą znać jego aktualne miejsce pobytu lub mieć na ten temat jakiekolwiek, nawet dalekie i z piątej ręki informacje na ten temat:

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego bądź mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 718 22 12 lub 47 711 23 05 lub 112.

policja szuka podejrzanego
KWPBiałystok
Źródła: kolno.policja.gov.pl, bialystok.wyborcza.pl, www.o2.pl

Może Cię zainteresować

zamknij