×

Polska Policja rozdaje darmowe bilety lotnicze. Trzeba tylko spełniać kilka warunków

Służby mundurowe postanowiły przeprowadzić bardzo nietypową akcję. Policja rozdaje darmowe bilety lotnicze dla osób, które bardzo chcieliby zobaczyć!

Policja rozdaje bilety lotnicze

Dla ponad 100 osób czekają wyjątkowe bilety ufundowane przez Polską Policję. Dodatkowo znajdują się na nich fotografie osób, które bardzo chcieliby zobaczyć funkcjonariusze.

Biorąc pod uwagę ich niechęć do wizytacji komisariatu, policjanci zaproponowali im opłacenie podróży oraz pobytu. Naturalnie chodzi o poszukiwanych przestępców! „Obdarowani” są poszukiwani od lat i policja w ten sposób przypomina, że ich poszukuje.

Pierwszym obdarowanym jest Rafał Zabłocki, pseudonim Kojot lub Cichy. Poszukiwany od 17 lat i jak czytamy na oficjalnej stronie policji:

Poszukiwany 5 sierpnia 2003 r. w Jeleniej Górze, działając wspólnie i w porozumieniu z innymi mężczyznami, oddał z dwóch egzemplarzy broni palnej kilka strzałów w kierunku innego mężczyzny z zamiarem pozbawienia go życia. W wyniku odniesionych obrażeń ofiara zmarła. Poszukiwanemu zarzucono również to, że w okresie od marca 1998 r. do czerwca 1998 r. działając z innymi osobami w Polsce oraz w Szwecji nakłonił obywatelki polskie do prostytucji, pomagał im w tym procederze oraz czerpał z tego tytułu korzyści.

Nie pierwszy i nie ostatni

Policja ma więcej specjalnych biletów i udostępnia je na swoim profilu facebookowym. Kolejnym, który został nagrodzony biletem jest Grzegorz Włodarczyk. Ten jegomość także złamał prawo:

Poszukiwania prowadzi: Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, na podstawie listu gończego od 24.03.2019 roku, za popełnione przestępstwo z art. 148 § 1 kk. Poszukiwany w dniu 22.03.2019 roku dokonał zabójstwa żony poprzez zadanie jej nożem kilku ran kłutych.

Jak myślicie zachęci ich to do ujawnienia miejsca swojego pobytu i przelotu prosto do policyjnego aresztu? ?

Źródła: www.tvp.info, www.o2.pl, www.dziennikwschodni.pl, tvs.pl
Fotografie: Policja, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować