×

Zakradła się do pokoju koleżanki i oblała ją wrzątkiem. Wzbiera złość na to, jak się z tego tłumaczy

11-letnia Jamoneisha Merritt została zaproszona do swojej przyjaciółki na piżama party. Bardzo się cieszyła, bo zależało jej na znajomości z Aniyą Grant Stuart. Dziewczynka nie miała pojęcia, jak tragiczne w skutkach będzie dla niej to spotkanie. Była przekonana, że Aniya jest jej bliską koleżanką i nigdy nie zrobi jej krzywdy. Gdyby wtedy wiedziała, jaki plan ma nastolatka, być może nigdy nie doszłoby do tej tragedii.

Aniya Grant Stuart nocą zakradła się do pokoju, w którym spała zaproszona dziewczynka i zrobiła coś przerażającego.

Czyn, który ciężko w jakikolwiek sposób usprawiediwić!

11-latkę ze snu wybudził okropny ból! Jej koleżanka zakradła się do jej pokoju, aby twarz Jamoneishy oblać wrzącą wodą! Dziewczynka od razu trafiła do szpitala, w którym zdiagnozowano poparzenia drugiego stopnia. Jej urazy są tak poważne, że lekarze prowadzący nie pozwolili spojrzeć nastolatce w lustro, aby uchronić ją przed tak strasznym widokiem.

Jak doszło do czegoś tak strasznego?

Dwunastoletnia Aniya powiedziała, że zrobiła to ponieważ została zainspirowana „Hot Water Challenge”, który od jakiegoś czasu krąży w Internecie. Młodzi ludzie oblewają swoich przyjaciół gorącą wodą i filmują ich reakcję. Gdy Aniya zauważyła, że 11-latka nie reaguje szybko na wrzątek, zaatakowała ją nożem…

Moja córka nie może zrozumieć, dlaczego ktoś jej to zrobił. Przecież to była jej najbliższa przyjaciółka. Rany powoli się goją, ale tych psychicznych nie wyleczy chyba nigdy.

Może Cię zainteresować

zamknij