×

Obejrzał brutalne techniki masażu i zastosował je na córeczce. Połamał maleństwu kości

30-letni amator medycyny naturalnej ze Strasburga, miasta w północno-wschodniej Francji, zafundował swojej córce prawdziwy horror. Kiedy zobaczył w internecie kilka brutalnych technik masażu, postanowił przetestować je na małej, kilkutygodniowej dziewczynce. Efekt był przerażający!

Przesłuchanie mężczyzny

Francuz postanowił zaprezentować przyswojoną technikę masażu na lalce podczas przesłuchania. Przyznał również, że brutalnych metod nauczył się dzięki nagraniom opublikowanym w sieci. Śledczy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Jak sami przyznali, to cud, że dziewczynka wciąż żyła, skoro została poddana tak potwornym katuszom.

Dziewczynka trafiła do szpitala

W szoku byli również lekarze, którzy badali niemowlę. U dziewczynki stwierdzili bowiem dziesiątki złamań, a wśród nich połamane ramiona, obojczyk i żebra. Ojciec maleństwa miał przyznać, że dopiero po jakimś czasie zauważył, że z jego córką jest coś nie tak. Chciał bowiem ulżyć dziecku nie zważywszy uwagi na fakt, że przedstawione w sieci techniki były zupełnie niedostosowane do delikatne ciałka maleństwa.

Wyrok

7 listopada sąd w Strasburgu skazał mężczyznę na 3 lata pozbawienia wolności bez możliwości wcześniejszego zwolnienia.

Stan zdrowia dziewczynki

Choć lekarze jednoznacznie stwierdzili, że ojciec „połamał dziecko na wiele części”, dziewczynka, która ma już dzisiaj 2,5 roku rozwija się prawidłowo. To cud, że udało jej się wyjść z tego cało!

Polecane

Może Cię zainteresować