×

Pokazała świąteczne paczki od Biedronki. Dostali je wszyscy pracownicy i ich dzieci

Młoda mama, która prowadzi konto na TikToku „Niebanalna matka”, pochwaliła się co zawierają świąteczne paczki od Biedronki. Pracodawca przygotował upominki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla pracowników, a także dla ich pociech. Jesteście ciekawi, co było w środku?

Świąteczne paczki od Biedronki

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania. Ten piękny zwyczaj wręczania prezentów, znany jest nie tylko wśród rodzin, ale również w miejscach pracy. Coraz częściej pracodawcy wręczają świąteczne prezenty nie tylko pracownikom, ale również ich pociechom. Mały czy duży każdy prezent cieszy!

„Niebanalna matka” postanowiła pokazać, co zawierają świąteczne paczki od Biedronki, w której młoda mama pracuje na co dzień. Od jakiegoś czasu za pośrednictwem TikToka Kasia Stańczuk stara motywować się innych do zdrowego trybu życia. Dodatkowo, chętnie opowiada o kulisach pracy w popularnym markecie. Ostatnio zamieściła filmik, podczas którego wraz z dziećmi rozpakowują podarunki wręczone przez pracodawcę. Jesteście ciekawi, co było w środku?

TikTok

TikTok

„Uważam że paczki bardzo udane”

Wzrok przyciąga spory rozmiar pudełek. Na pierwszy strzał prezenty odpakowują synowie Kasi. Najmłodszy dostał m.in. kolorowe klocki, zabawkę żabkę, gry planszowe dostosowane do wieku oraz słodycze. Natomiast starszy z braci dostał głośnik bezprzewodowy, grę planszową „Pirates battleship” i również słodycze.

Na koniec młoda mama rozpakowała swój całkiem spory upominek. Znalazły się tam różnego rodzaju słodkości, kawa, herbata, parasolka oraz „magiczne pudełko”. W środku „niebanalna mama” znalazła dwa portfele skórzane: damski i męski oraz zgrabne etui na dokumenty. Poza tym pracownicy Biedronki mogą liczyć na wsparcie w postaci bonów do wykorzystania w Biedronce lub w Hebe.

@niebanalnamatka Czas pokazać całą zawartość wszystkich paczek ???❤️✨? #unboxing #opening #openbox #paczkiodfirmy #paczki #paczkiświąteczne #paczkizbiedronki #paczkinaswieta #teambiedronka #biedronkowecuda ♬ Merry Christmas Wishes – Richard Friedman

Jak wynika z uśmiechniętych twarzy chłopców, byli zadowoleni ze świątecznych paczek od Biedronki. Pod filmikiem opublikowanym przez „Niebanalną matkę” zaroiło się od komentarzy.

No i super. Przynajmniej coś macie, a nie to co w innych firmach

Biedronka zawsze miała u mnie plusa za paczki na święta. Ja pracuję w dużej państwowej firmie i nie ma paczek

Ja uważam że paczki bardzo udane! Pracuje w większej korporacji i w życiu nie dostałam takiej paczki

Nie wiem czemu ludzie tak narzekają na te paczki. Ja pracuję w budżetówce i nie dostajemy nic, ani bonów, ani premii, tylko uśmiech prezesa

– pisali pozytywnie zaskoczeni obserwatorzy.

A jak sprawa świątecznych prezentów wygląda w Waszych miejscach pracy? Macie się czym pochwalić?

Źródła: kobieta.gazeta.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok