×

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. O szczegółach poinformuje jego koleżanka z planu

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Kiedy będzie jego ostatnie pożegnanie? Gdzie odbędzie się pogrzeb Królikowskiego? Fani wciąż zadają sobie te pytania. Koleżnka aktora z planu odpowiada.

Uwielbiany aktor

Paweł Królikowski 20 grudnia 2019 r. trafił do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Jego stan był poważny. Cztery lata temu aktorowi wycięto tętniaka mózgu, ale od tamtego czasu nie udało mu się w pełni powrócić do zdrowia. 

W styczniu próbowano pomóc aktorowi, wykonując jeszcze jedną operację. Niestety, nie przyniosła ona pożądanych rezultatów i lekarze zdecydowali się wprowadzić Pawła Królikowskiego w śpiączkę farmakologiczną.

Aktor zmarł 27 lutego po długiej walce z chorobą, a jego zmagania z niepokojem obserwowała cała Polska. Bliscy, przyjaciele i fani wierzyli do końca, że Królikowski powróci jeszcze na scenę…

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Jego śmierć jest ogromną stratą dla jego rodziny, ale także dla licznych sympatyków aktora. Był uwielbiany za postać Kusego w serialu Ranczo oraz kochany za to, jakim był człowiekiem.

Przyjaciele żegnali Pawła Królikowskiego w mediach społecznościowych, a rodzinie zmarłego aktora przesyłali wyrazy współczucia. Teraz wraz z fanami czekają na oficjalną informację na temat pogrzebu Królikowskiego.

Nie wiadomo na obecny czas, kiedy ma się odbyć uroczystość pogrzebowa ani gdzie. Aktor mieszkał z rodziną w Zalesiu Górnym i najpewniej tam spocznie. Istnieje także szansa, że rodzina zdecyduje się na pochówek w Warszawie. Zmarła gwiazda telewizji pochodzi ze Zduńskiej Woli, ale wątpliwe jest, aby tam został pochowany.

Wpis Ilony Ostrowskiej o pogrzebie

Ilona Ostrowska, która grała u boku Królikowskiego zamieściła na Facebooku post, w którym zapewnia, że poinformuje wszystkich o szczegółach dotyczących ostatniego pożegnania zmarłego aktora. Jeśli tylko będzie wiedzieć, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego.

Kochani, bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów i pamięć naszego kochanego Pawła. Już jest wolny i spokojny. Chodźmy go pożegnać. Podam datę i miejsce pochówku, jak tylko będę wiedziała

Źródła: www.se.pl, viva.pl, www.se.pl, jastrzabpost.pl, natemat.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij