×

5-letnia Gabrysia przegrała walkę z guzem mózgu. Pogrzeb odbędzie się niebawem

Czasami los bywa bardzo niesprawiedliwy. Odbiera życie niewinnym dzieciom, w czasie gdy najgorsi przestępcy mają się naprawdę świetnie… Tak było w przypadku 5-letniej Gabrysi z Kielc. Odeszła zdecydowanie za wcześnie.

Bezwzględna choroba

Dziewczynka cierpiała miała guza mózgu. Jej przypadek był tak trudny, że konieczne było leczenie za granicą. Jednak rodzice nie mieli na to wystarczającej ilości pieniędzy. Zorganizowano zbiórkę. W sumie udało się zgromadzić ponad milion złotych. Dzięki temu Gabrysia została poddana leczeniu we włoskiej klinice.

Nadzieja na lepsze jutro

Wydawało się, że wszystko będzie już dobrze, leczenie przyniosło obiecujące rezultaty, a guz został usunięty. Wyniki były na tyle korzystne, że 5-latka wróciła do domu. Niestety, nie na długo… Już miesiąc później choroba znów zaatakowała. Tym razem medycyna okazała się być bezsilna. Gabrysia zmarła.

Pogrzeb

Rodzicie Gabrysi poinformowali, kiedy odbędzie się uroczyste pożegnanie ich maleńkiej córeczki i podziękowali za wsparcie oraz kondolencje.

Moi Drodzy, nie ma większego bólu dla rodziców od tego, gdy anioł śmierci odbierze im ich największy skarb, jakim jest ich dziecko. We wtorek tj. 13 marca o godzinie 13.00 w Kościele Błogosławionego Jerzego Matulewicza w Kielcach ( ul. Kazimierza Wielkiego 79 ) odbędzie się ostatnie pożegnanie naszej kochanej córeczki Gabrysi. Po Mszy Świętej udamy się na Cmentarz Komunalny w Cedzynie. Dziękujemy Wszystkim z całego serca za wsparcie, pomoc, zaangażowanie oraz kondolencje. Zapraszamy na uroczystość pożegnania naszej ukochanej Księżniczki Gabi

5-letnia Gabrysia była naprawdę śliczną i wesołą dziewczynką. Jej burza loków, ogromne, niebieskie oczy i gęste, długie rzęsy były czymś, co zachwycało ludzi wokół niej. Wszystkich też zarażała swoją pogodą ducha. Śliczna 5-latka najbardziej lubiła kolor, zabawę lalkami i w księżniczki. Niestety, już nie będzie miała okazji tego robić…

Śpij słodko Mały Aniołku…

Polecane

Może Cię zainteresować