×

Pogrzeb 29-letniej Patrycji z Otwocka, która zginęła pod kołami rozpędzonego BMW

Wkrótce mieli świętować pierwszą rocznicę związku. Zamiast tego odbył się pogrzeb 29-letniej Patrycji z Otwocka. Natomiast jej 33-letni partner trafił za kratki. Jak do tego doszło? Tuż po zdarzeniu mówiono, że to Tomasz może stać za tragicznym wypadkiem, który przydarzył się jego ukochanej.

Historię opisał „Super Express” po tym, jak rodzina Patrycji zaczęła prowadzić poszukiwania sprawcy tragicznego wypadku.

Wracała znad wody, gdy wjechało w nią BMW

To był piękny, słoneczny dzień, który 29-letnia Patrycja postanowiła spędzić ze swoim ukochanym. Z Tomaszem była już od niemal roku. Kilkanaście dni temu para wybrała się wspólnie nad jezioro Świder. Wieczorem Patrycja i Tomasz wracali trasą przy ul. Wiązowskiej w Otwocku. To wtedy doszło do tragedii.

Nagle zza pleców pary nadjechało rozpędzone, ciemne BMW. Auto z całym impetem wjechało w 29-letnią dziewczynę. Sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Patrycja miała połamane nogi i liczne uszkodzenia wewnętrzne. Lekarze jednego z warszawskich szpitali przez kilka dni walczyli o życie 29-latki. Niestety, walkę przegrali.

Pogrzeb 29-letniej Patrycji z Otwocka

Patrycja zmarła 1 sierpnia. Pogrzeb dziewczyny odbył się w pw. Zesłania Ducha Świętego w Otwocku. 29-latkę pożegnały tłumy bliskich jej ludzi. Wśród nich 33-letni partner dziewczyny, zakuty w kajdanki. Dlaczego?

Tuż po wypadku, zrozpaczona rodzina zaczęła szukać kierowcy auta, który uciekł, pozostawiając Patrycję na pastwę losu.

LUDZIE wypadki się zdarzają, ale niech każdy bierze odpowiedzialność za swoje czyny i błędy.. Wiem że to co napisałem nie zwróci Patrycji zdrowia, ale CHOCIAŻ NIECH SPRAWIEDLIWOŚCI STANIE SIĘ ZADOŚĆ

– napisał Pan Maciej, brat potrąconej kobiety.

Internauci przyłączyli się do poszukiwań granatowego BMW. A raczej osoby, która zachowała się tak skrajnie nieodpowiedzialnie. Ale już wtedy pojawiały się głosy, że okoliczności wypadku są bardzo tajemnicze…

To partner Patrycji jest winien jej śmierci?

Partner Patrycji, Tomasz, na uroczystości pogrzebowej pojawił się w asyście policji. Jest jedną z dwóch aresztowanych osób po tragicznym wypadku.

Drugą jest kobieta, prowadząca pojazd. Usłyszała już zarzuty i ma dozór policyjny.

Czy to wszystko jest prawdą? to zrobił jej facet z którym była???

– pyta jedna z internautek.

Prokuratura nie udziela szczegółowych odpowiedzi ze względu na „nietypowy przebieg zdarzenia”. Jak informuje „Super Express”, nieoficjalnie mówi się, że 33-letni partner Patrycji miał problemy psychiczne.

Czy to możliwe, by wepchnął ukochaną pod rozpędzone auto?

Fotografie: Wideo Super Express

Polecane

Może Cię zainteresować