×

Pogoda na maj według Krzysztofa Jackowskiego. Kiedy będzie ciepło?

Pogoda na maj według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego: czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach? Czy wreszcie zrobi się naprawdę ciepło? Jasnowidz Jackowski podzielił się z internautami swoją wizją.

Pogoda na maj

Jak głosi znane powiedzenie, kwiecień „przeplata trochę zimy, trochę lata”. W tym roku w kwietniu przeważały jednak chłodne, pochmurne i deszczowe dni. Czy to się wreszcie zmieni? Jaka będzie pogoda w maju?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, podzielił się swoją wizją z czytelnikami „Super Expressu”.

Uważam, że maj będzie wreszcie ciepły

– twierdzi Jackowski.

Ale z jego słów wynika, że na znaczące ocieplenie będziemy musieli jeszcze poczekać.

(…) w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas. Kilka dni po majówce przyjdzie takie pierwsze, istotne ciepło. W maju czeka nas około tygodnia ulew

– mówi jasnowidz.

Poniżej 20 stopni Celsjusza

Z najnowszych prognoz pogody wynika, że majówka może przynieść opady deszczu, a w niektórych regionach także burze. W dodatku będzie dość chłodno. Według TVN Meteo, wszędzie będzie poniżej 20 stopni Celsjusza, bo do kraju napływa umiarkowanie chłodna masa powietrza polarnego.

Ale do tego powinniśmy się już chyba przyzwyczaić. Również w poprzednich latach podczas długiego weekendu majowego pogoda nas raczej nie rozpieszczała.

Na pocieszenie powiemy, że zawsze mogło być gorzej!

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij