×

Nowe fakty w sprawie zabójstwa w Bolesławcu. Przesłuchano mordercę

​Sebastian R. z Bolesławca na Dolnym Śląsku śmiertelnie ranił swoją konkubinę. Zadał ciosy nożem również swojemu 3,5-letniemu synkowi, a następnie wyrzucił go przez okno. Teraz postawiono mu zarzuty.

imgur.com

Makabryczne odkrycie

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj nad ranem. 32-letni mężczyzna zadał kilka ciosów kłutych swojej partnerce. Konającą kobietę znaleźli sąsiedzi na klatce schodowej.

imgur.com

Jak się okazało, to nie była jedyna ofiara nożownika. Wcześniej Sebastian R. ranił też synka, którego później wyrzucił z drugiego piętra przez okno. Wioletta Sz. i malec nie żyją. Nie udało się ich uratować.

imgur.com

Ranny podczas próby zatrzymania

Podczas interwencji policji, 32-latek stawiał opór. Zaatakował funkcjonariuszy, którzy musieli użyć broni palnej. Podczas zatrzymania Sebastian R. został postrzelony w brzuch, dlatego dopiero po operacji mógł zostać przesłuchany.

imgur.com

Morderca był przesłuchiwany w szpitalu

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Ich treści jednak, śledczy na razie nie ujawniają. Wiadomo tylko, że pokrywają się ze wstępnymi ustaleniami policji.

Za podwójne zabójstwo nożownikowi z Bolesławca grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Jeszcze dziś ma zapaść decyzja o tymczasowym aresztowaniu 32-letniego Sebastiana R.

Może Cię zainteresować

zamknij