×

Dawid Podsiadło ma nową dziewczynę? Fani zaniepokojeni, co stało się z jego długoletnim związkiem

Od paru dni w sieci krąży informacja, jakoby Dawid Podsiadło nie jest związany już ze swoja długoletnią narzeczoną. Czy ma to związek z tym, że wokalista zrobił sobie rok temu przerwę od koncertowania i dopiero teraz udało mu się wrócić z solowym materiał i razem z „Męskim Graniem”?

Zmiany w życiu

W mediach szeroko mówił o tym, że związany od lat jest z tajemniczą Eweliną, której w 2016 roku się oświadczył. Fanom wydawało się dzięki temu, że to związek idealny, któremu nic nie jest w stanie zaszkodzić. Czy aby na pewno?

W kuluarach mówi się różnie…

Dawid rzadko udziela się w social mediach i nie pielęgnował kontaktu z fanami przez swoje konto na Instagramie, co nie zmienia faktu, że jakieś zdjęcia tam miał. Jakiś czas temu je usunął na rzecz promocyjnych filmików jego najnowszej piosenki. Niektórzy sugerują, że mogło to mieć związek także ze zmianami w życiu prywatnym.

Nie dojdzie do ślubu?

Podobno według, co donoszą, „informatorzy”, Dawid Podsiadło nie jest już z Eweliną, a spotyka się z Zofią Wichłacz z „Miasta 44”. Ile w tym prawdy wie z całą pewnością tylko zainteresowana trójka.

View this post on Instagram

Fot. Łukasz Saturczak @saturczak dziękuje!

A post shared by Zofia Wichłacz (@zofiawichlacz) on

Może Cię zainteresować

zamknij