×

Próbowała go naprostować „superniania”. Po kilkunastu latach zgwałcił bezbronną kobietę

Jak widać czasem nawet profesjonaliści, nie mogą naprostować takich jednostek. 18-latek, którego próbowała naprostować „superniania” w telewizyjnym programie, zgwałcił kobietę.

Podopieczny superniani zgwałcił kobietę
Imgur

Brytyjska superniania

Supernanny to brytyjski program telewizyjny o rodzicach zmagających się z wychowanie swoich niegrzecznych dzieci. W programie występuje profesjonalna niania Jo Frost, która poświęca każdy odcinek pomocy rodzinie w której rodzice borykają się z zachowaniem dziecka.

Podopieczny superniani zgwałcił kobietę
Wikipedia

Poprzez instrukcje i obserwacje pokazuje rodzicom alternatywne sposoby dyscyplinowania dzieci i przywracania porządku w domach. Frost jest zwolennikiem teorii dyscypliny„ niegrzeczne krzesło ” i jest zdecydowanym przeciwnikiem klapsów.

Podopieczny superniani zgwałcił kobietę

18-letniego Jacoba Younga skazano za brutalny gwałt na kobiecie w miejscowości Ipswich w Wielkiej Brytanii. Rozprawa miałą miejsce 17 stycznia przed sądem koronnym w Ipswich, gdzie został skazany na 10 lat więzienia. Został uznany przez ławę przysięgłych za winnego gwałtu, napaści powodującej faktyczne uszkodzenie ciała i kradzieży.

Podopieczny superniani zgwałcił kobietę
Suffolk Police

Zbrodnia miała miejsce w Ipswich 13 października 2019 r. To właśnie wtedy oskarżony dopuścił się gwałtu na 20-letniej kobiecie. Działał z premedytacją i wcześniej ukradł torebkę należącą do ofiary, aby „bohatersko ją zwrócić”. Czekał w pobliżu mieszkania pokrzywdzonej i jej partnera, a gdy jej chłopak wyszedł, ruszył do domu bezbronnej kobiety. Ofiara zasugerowała, że ​​Youngowi podobała się przemoc.  Udało jej się uciec dopiero po tym, jak obiecała mu, że może „zrobić mu wszystko”, jeśli pozwoli jej pójść do łazienki.

Trauma przez program?

Rodzina Younga pojawiła się w odcinku Supernanny w 2005 r. Pięciu młodych chłopców opisano jako „nie szanujących domu, rodziców ani siebie nawzajem”. Sędzia Levett w trakcie przemowy do oskarżonego powiedział:

Twoja matka powiedziała, że ​​pojawienie się w tym programie telewizyjnym doprowadziło do kampanii wyzwisk i kpin względem ciebie. Lokalne społeczeństwo znęcało się nad tobą słownie, podobnie jak rówieśnicy i szkolni znajomi.

Podopieczny superniani zgwałcił kobietę
Imgur

Jego matka napisała list do sądu, opisując go jako osobę o dobrym charakterze. Powiedziała, że ​​jej dzieci zostały poddane kampanii kpiny ze strony publiczności i rówieśników po występie w telewizji. Twierdziła, że ​​był „bardzo opiekuńczy” dla kobiet po pożarze w domu rodzinnym w 2007 r.

Jak widać nie zawsze profesjonalne wychowanie i podejście do dziecka zapobiegnie temu, kim ma się stać w przyszłości…

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.mirror.co.uk, www.bbc.com, www.thesun.co.uk
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur,, Suffolk Police, Wikipedia

Może Cię zainteresować

zamknij