×

Pod Inowrocławiem znaleziono ciało kobiety. To poszukiwana 13-letnia Nadia?

Makabryczne odkrycie w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie). W środę przy jednym z pustostanów odnaleziono zwłoki nastolatki. Według nieoficjalnych informacji RMF FM, chodzi o 13-letnią Nadię, której poszukiwano od niedzieli 16 października.

Zaginiona Nadia z Inowrocławia nie żyje?

W niedzielę około godziny 12:30 nastolatka wyszła z domu w Inowrocławiu. Rodzicom powiedziała, że za godzinę wróci na obiad. Niestety od tego momentu ślad po niej zaginął.

Rodzina Nadii próbowała się do niej dodzwonić. Wiadomo, że telefon nastolatki był wówczas aktywny, ale nie odbierała połączeń. Przerażony ojciec umieścił w Internecie poruszającą prośbę o pomoc w odnalezieniu córki. Dodatkowo zgłosił jej zaginięcie na policję.

Jak nieoficjalnie poinformowało radio RMF FM, ciało 13-letniej Nadii znaleziono w zaroślach w okolicy jednego z pustostanów przy ulicy Długiej na obrzeżach miasta. Ponadto ze strony policji został usunięty komunikat o poszukiwaniach 13-latki, co dodatkowo ma wskazywać, że to ciało dziewczynki.

Protokół z przeszukania samochodu
Pixabay

Policjanci zatrzymali 18-latka

Asp. szt. Izabella Drobniecka z policji w Inowrocławiu w rozmowie z mediami potwierdziła tylko, że odkryto ciało młodej kobiety.

Zwłoki młodej dziewczyny zostały znalezione na osiedlu w Inowrocławiu. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator

– poinformowała

Jak nieoficjalnie donosi jeszcze radio RMF FM, policjanci zatrzymali 18-latka. Na miejscu znalezienia ciała nadal pracują śledczy. Niestety funkcjonariusze nie udzielają więcej informacji.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, www.rmf24.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x