Siostry Godlewskie są dziś znane. Okazuje się, że swoją karierę zaczęły zdecydowanie wcześniej

Dziś siostry Godlewskie znane są prawie każdemu internaucie. Sławę zdobyły dzięki nagraniu opublikowanemu na YouTube, w którym zaśpiewały piosenkę „Pada śnieg”. Jak to z Internetem bywa, później poszło z górki.

Choć obecnie cieszą się niebywałą popularnością, nie jest to ich pierwsza próba zdobycia sławy. Mogliśmy je zobaczyć w kilku ciekawych produkcjach telewizyjnych. Wspinanie się po szczeblach sławy wygląda na dość pracochłonne, jak więc to wszystko się zaczęło?

#1 Esmeralda i jej kariera

Esmeralda, a właściwie Monika, ma doświadczenie jako modelka. Na kilku portalach można znaleźć jej roznegliżowane zdjęcia.

Kariera Esmeraldy na zdjęciach się nie kończy

Pani psycholog próbowała swoich sił jako prezenterka telewizyjna. Prowadziła program o plotkach na iTV, by teraz stać się ich obiektem. Jakież to życie nieprzewidywalne!

”Ex na plaży” z Esmeraldą w roli głównej

Również w tym programie wyemitowanym przez MTV pojawiła się nasza ulubienica. Choć przedstawiła się jako „pewna siebie, twardo stąpająca po ziemi, świadoma swoich zalet i wdzięków, rozwódka uwielbiająca owijać sobie facetów wokół palca”, szybko zniknęła z trzeciego sezonu. Wszystko dlatego, że uczestniczki pobiły ją podczas zabawy i do tego złamały paznokieć, a takich rzeczy się nie wybacza.

#2 Małgorzata i jej droga na szczyt

Małgorzata również może pochwalić się kilkoma sesjami zdjęciowymi, jednak w nieco innej odsłonie. Choć wygląda na to, że też chętnie pokazuje się nago, tym razem chodzi o body painting i Comic Con. W życiu nie podejrzewalibyśmy jej o zamiłowanie do komiksów Marvela!

Małgorzata i jej „Gra małżeńska”

Wygląda na to, że Gosia doskonale wie, jak się bawić i rozpalić zmysły każdego mężczyzny. Swoimi ekscesami przy okazji zapewniła mnóstwo atrakcji oglądającym.

Siostry Godlewskie są dziś znane. Okazuje się, że swoją karierę zaczęły zdecydowanie wcześniejUdostępnij

#3 Magdalena również ma na swoim koncie kilka występów

Choć trzecia siostra próbuje się odciąć od Esmeraldy i Małgorzaty, jej pogoń za sławą również ma bogatą historię. Być może, nie chce zostać powiązana z rodzinnym talentem muzycznym, jednak zdaje się, że w przeszłości szalała znacznie bardziej niż siostry.

Jej zdjęcia można znaleźć w poprzednich wydaniach „Playboya” i „CKM”

Siostry Godlewskie są dziś znane. Okazuje się, że swoją karierę zaczęły zdecydowanie wcześniejUdostępnij

Dama Magdalena

Magdalena, która prowadzi własny gabinet medycyny estetycznej z pomocą Esmeraldy, pojawiła się w programie „Damy i wieśniaczki”. Oczywiście w roli damy, gdyby tutaj ktoś miał wątpliwości.

Siostry Godlewskie są dziś znane. Okazuje się, że swoją karierę zaczęły zdecydowanie wcześniejUdostępnij

”Perfekcyjna pani domu” wersja dla dorosłych

Małgorzata Rozenek ma swoje metody, Magdalena bierze z niej przykład i dodaje coś od siebie. Tak więc skutkiem był występ w erotycznej wersji programu.

5 minut sławy

A dokładniej rzecz biorąc 4:07, bo tyle trwa teledysk Wiza Khalify. W tle można zobaczyć Magdalenę. Takiej sławy się nie spodziewaliście!

Później siostry odrobinę się uspokoiły, ubrały i nagrały kilka piosenek, dzięki czemu możemy je podziwiać na YouTube i w telewizji śniadaniowej