×

Może się Tobie wydawać, że te zachowania są seksowne. Ale faceci mają zupełnie inne zdanie

Kobiety robią czasem rzeczy, które uważają za niezwykle podniecające. Nie zdają sobie sprawy, że właśnie one mogą odrzucić mężczyznę i wywołać efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Zamiast seksownie, wychodzi niezręcznie

Chyba każdej dziewczynie zdarzyło się zrobić coś, co według niej było niesamowicie seksowne, a po pewnym czasie zastanawiać się co jej strzeliło do głowy. Bywa, że poglądy kobiet i mężczyzn na to co jest pociągające zupełnie się rozmijają. Dlatego ta krótka lista rzeczy, które kobiety postrzegają za podniecające, chociaż wcale takie nie są, może się wam przydać.

Sexting

Ten punkt pewnie może was zaskoczyć. Jednak, gdy jesteście dorosłe i uprawiacie seks, sprośne wiadomości nie są najlepszym pomysłem. To zachowanie, które bardziej kojarzy się z niedojrzałą nastolatką, niż dojrzałą, świadomą kobietą. Oczywiście kilka gorących wiadomości przed wspólnym wieczorem nie zaszkodzi, ale natarczywe SMS-y mogą odstraszyć faceta.

Przesadzanie z golizną

Niektóre kobiety wybierając kreację na wieczór, stawiają na te bardziej wyzywające. Jednak większość mężczyzn przyznaje, że nie przepadają za dziewczynami, które wbijają się w obcisłe ciuchy, odkrywające naprawdę sporo. Pokazywanie swoich dobrych stron jest jak najbardziej pożądane, ale łatwo przesadzić z epatowaniem golizną. Lepiej błysnąć swoją osobowością i pozostawić coś dla wyobraźni. Niech mężczyzna zainteresuje się tobą przez twoje wnętrze.

Nakładanie na ciało litrów olejków do ciała

Już starożytni Grecy zauważyli, że ciało nasmarowane olejkiem wygląda świetnie i całkiem pociągająco. Niestety, tylko z daleka. Kiedy ukochany cię dotknie, może się praktycznie przykleić. Chyba nikogo nie powinno dziwić, że lepkie ciało nie przywodzi na myśl najlepszych skojarzeń. Dlatego olejki stosuj zawsze z dużym umiarem. Inaczej narazisz się na nieprzyjemną niespodziankę, kiedy przytulisz się do mężczyzny.

Zgadzacie się z listą?

Może Cię zainteresować

zamknij