Kategorie Inne

Nagrał, jak całuje się z własną siostrą i wrzucił film do sieci. Ludzie są zniesmaczeni

Myślicie, że już wszystko widzieliście? Nic bardziej mylnego moi drodzy! Internet to miejsce, w którym znaleźć można przeróżne treści, a wśród nich znajduje się taki oto rodzynek. My jesteśmy zszokowani, ale być może nie nadążamy za panującymi w sieci trendami…

O czym mowa? O YouTuberze, który podzielił się filmem, na którym, jak sam wyznaje, całuje się ze swoją przyrodnią siostrą…

Nie, to nie jest żart – a jeśli jest to kilka milionów ludzi dało się nabrać. Widzowie poczuli się bardzo zaniepokojeni filmem, który został opublikowany na koncie PrankInvasion prowadzonym przez Chrisa Monroe. Chris, który mieszka w USA, jest dobrze znany z tego, że filmuje różne dziwne sytuacje, ale nikt nie spodziewał się, że zrobi coś takiego!

Już sam tytuł filmu sprawia, że zaczyna się kołować w głowie. YouTuber zaprasza do tego, abyśmy zobaczyli, jak całuje się z siostrą… Naprawdę?!

Tłumaczy, że zaraz poprosi swoją siostrę, Kaitlyn O’Connor, o to, aby zagrała z nim w coś, a jeśli przegra, będzie musiała go pocałować. Bardzo niechętnie godzi się na to, aby wziąć w tym udział, ale w końcu podejmuje wyzwanie. Kaitlyn przegrywa, a para przechodzi do sypialni – i całują się nie raz, ale trzy razy. Czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć?

Gdy film tylko trafił do sieci, od razu stał się hitem i został obejrzany przez milionową publiczność

Ludziom ciężko jest uwierzyć, że faktycznie rodzeństwo się ze sobą całuje. Większość ludzi chciałaby wierzyć, że to niesmaczny żart, który po prostu im nie wyszedł.

Z tego, co udało się ustalić, kobieta ma być zatrudnioną na potrzeby filmu aktorką, ale i tak są ludzie, którzy wierzą, że to jego siostra. Nam szczerze mówiąc ta sytuacja tak mocno zakręciła w głowie, że nie jesteśmy w stanie wywnioskować, co jest prawdą. Film znajduje się poniżej.

https://youtu.be/HfDnUpXpKTM?t=190

Czy myślicie, że to może być prawda?