×

Awantura w Żabce w Płocku. Reakcja klientki rozbawiła internautów

Awantura w Żabce w Płocku. Dwaj młodzi mężczyźni mieli być nieuprzejmi wobec pracowników sklepu. Klientka, która przysłuchiwała się kłótni, w pewnym momencie nie wytrzymała i stanęła w obronie ekspedientek. Reakcja odważnej kobiety rozbawiła internautów.

Płock. Awantura w Żabce

Jak reagujemy, gdy dochodzi do stresujących sytuacji? Bywa różnie, ale zazwyczaj wolimy się nie wtrącać i nie wychylać. Przeważnie wynika z faktu, że po prostu brak nam odwagi, bo nie mamy pewności, jak zakończy się nasza interwencja. Do nieprzyjemnych sytuacji często dochodzi w sklepach, gdzie spotykają się zniecierpliwieni, zmęczeni albo i podchmieleni klienci. Każdy pracownik sklepu wie, że naprawdę niewiele trzeba, by doszło do sprzeczki, a nawet karczemnej awantury.

O takiej właśnie sytuacji zrobiło się głośno po tym, jak jeden z użytkowników TikToka opublikował w sieci krótkie nagranie, zarejestrowane wewnątrz jednej z Żabek na płockiej starówce. W sklepie doszło do awantury, a klienci mieli być nieuprzejmi wobec obsługi. Jak się okazało, nie wszyscy pozostali obojętni wobec takiego zachowania…

Odważna reakcja klientki

Nie od dziś wiadomo, że klient w krawacie jest mniej awanturujący się. Ci klienci niestety krawatów nie mieli, najwyraźniej brakowało im również kultury osobistej. Na ich niegrzeczne zachowanie postanowiła zareagować jedna z kobiet. Klientka zażądała od mężczyzn, żeby się uspokoili i zaczęli odnosić się z należytym szacunkiem do pracownic Żabki. Gdy mężczyźni odparli, że wcale nie krzyczeli, dziarska kobieta zagroziła im, że zaraz sprawdzi monitoring.

Przed chwileczką żeś się darł, mogę zadzwonić po policję

– powiedziała.

Możesz stąd wyjść za chwilę, słowo honoru (…) Więc się zachowuj, dobrze? One tutaj pracują

– dodała.

Zdecydowana reakcja klientki najwyraźniej zrobiła wrażenie na mężczyznach, ponieważ zaczęli się tłumaczyć i szybko się uspokoili. Niestety nie wiemy, jak doszło do sprzeczki., natomiast odważna kobieta została doceniona przez internautów. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów pod jej adresem.

@zysiek_ Dymy dymy #żabka #drama #sklep #afera ♬ dźwięk oryginalny – zysiek ✔

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij