15 szokujących wpadek, zauważonych na plaży. Nie mogę uwierzyć, że ludzie mogą zrobić takie rzeczy?!

Nie ma to jak dzień spędzony na plaży, prawda? Piasek między palcami, pływanie, lody… A jeśli jesteś bardziej ryzykowny, możesz nawet poserfować, albo popływać na bananie.

Ale ważne jest aby nie dać się ponieść. Nie opalać się za dużo. Nie jeść za dużo. Po prostu uważaj co robisz. Odpowiednio się ubierz, bo jeśli nie to może się to źle skończyć. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia, bo ci ludzie zdecydowanie przesadzili.

1.

p1

Udostępnij

Każde dziecko będzie tak reagowało, jeśli skóra jego mamy będzie tak „spalona”. I przy okazji będzie nosić za duży strój bikini. Chyba, że to nie jest jeszcze końcowa reakcja tego dziecka? Może jego właśnie zbiera na wymioty? W sumie byłoby to dość zrozumiałe…

2.

p2

Udostępnij

Podczas spędzania czasu na plaży nie ma nic lepszego niż czytanie książek i wylegiwanie się na słońcu. Zwłaszcza jeśli jesteś facetem, a w pobliżu sprzedają piwo i inne „smakołyki”. Są jednak minusy… Uważaj, żeby się nie „zasiedzieć”.

3.

Epic Random FAILS

Udostępnij

Oto historia dwóch obrazów. Technicznie rzecz biorąc, zdjęcie jest jedno, ale gdy na niego spojrzysz widzisz 2 światy. Jak mają się te 2 seksowne dziewczyny do faceta po lewej? On zdecydowanie nie zamierza wtopić się w tłum.

4.

p4

Udostępnij

Będąc dzieckiem na plaży z kolegami, może być całkiem zabawnie. Ale jeśli spędzasz tam czas z rodziną, to jest już troszkę gorzej. Musisz robić to co każą rodzice i często jest po prostu nudno. Dlatego musisz szukać własnych form rozrywki. A jeśli masz aparat cyfrowy i jakąś opalającą się nastolatkę w pobliżu to wiesz co robić…

5.

p5

Udostępnij

W jakim miejscu na Ziemi mogła być ta kobieta? W którym miejscu małpy chodzą w wodzie? Mimo, że wygląda to całkiem zabawnie, to chyba mocno irytująca jest sytuacja, w której kilkanaście małp nie da Ci popływać w spokoju. Pomóc mogą tylko banany…

6.

Epic Beach FAIL: Never go to the beach with your chiropractor.

Udostępnij

Nie jestem do końca pewna co się tutaj dzieje. Więc kwalifikuję to do grupy „O co kaman fail”. Albo to jest podstęp i widać tutaj 3 dziewczyny, z których jedna wisi do góry nogami. Albo są 2 dziewczyny, z których jedna jest złamana wpół.

7.

p7

Udostępnij

Siedem dziewczyn na plaży. Nieprzyjemna prawda jest taka, że przy takiej liczbie kobiet w jednym miejscu, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jedna z tych kobiet będzie właśnie przechodzić przez swoje „damskie dni”. Istnieją różne sposoby na obchodzenie się z tym problemem, jednak nie polecam używać tamponu na plaży…

8.

p8

Udostępnij

Oglądaliście Jersey Shore? Nie? Ona na pewno nie, bo chyba nie jest świadoma tego co oznacza napis DTF na jej spodenkach. Dla ciekawskich polecam skorzystać z wujka Google.

9.

p9

Udostępnij

Ludzie potrafią się dostosować do każdych warunków, nie? Musieliśmy iść na wiele kompromisów podczas naszego pobytu na Ziemi. Dlatego mamy ogromną tolerancję dla wielu rzeczy. Świetnym przykładem jest to zdjęcie. Oczywiście jest to wielki, plażowy fail, jednak ukazuje jak potrafimy się dostosować do warunków.

10.

p10

Udostępnij

Czy Ty też nie cierpisz jak na Twoim zdjęciu pojawi się nieproszony gość, które psuje efekt całej fotografii? To dzieje się codziennie i wprowadza nas we wściekłość. Dlatego żal mi osoby, która znajduje się na tym zdjęciu. Wszyscy chcieli, aby było ładne, a potem pojawiły się te psy…

11.

p11

Udostępnij

Popatrz – ale zanim zaczniesz oceniać ludzi na tej fotografii, pamiętaj… W życiu trzeba wszystkiego spróbować. Każdy z nas jest inny. Mimo, że większość z nas woli siedzieć na leżaku, albo płasko na ręczniku, to nie każdy jest entuzjastą takiej formy odpoczynku. Niektórzy po prostu lubią być zakopani po szyję w piasku, podczas gdy pies siedzi im na twarzy.

12.

p12

Udostępnij

Oto kolejny świetny przykład idealnego zbiorowego odpoczynku na plaży. Albo po prostu plażowej wpadki – zależy jak na to patrzysz. W normalnych warunkach, na widok ogromnego wojennego okrętu podwodnego uciekałabym gdzie pieprz rośnie. Ale nie tutaj. Plażowanie ponad wszystko i trzeba to uszanować.

13.

p13

Udostępnij

Kiedy zobaczyłam to zdjęcie przez chwilę zamarłam. Po prostu zabrakło mi słów i pomysłów dlaczego ten facet wygląda tak jak wygląda. Mam nadzieję, że ta fotka przypomni wszystkim, że opalając się należy pamiętać, że istnieją dwie połówki naszego ciała. Nie można koncentrować się jedynie na ramionach i klatce piersiowej. Pamiętajmy również o nogach.

14.

p14

Udostępnij

Największy plus spędzania czasu nad wodą? Jak dla mnie bez dwóch zdań jest to spokojny spacer po plaży, kiedy można przemyśleć codzienne sprawy i problemy. Jest to również chwila połączenia się z naturą. Niestety jak widać na załączonym obrazku nie wszyscy rozumieją o co chodzi w tej więzi. Piękna pogoda, dużo słońca i spokoju, a ten facet zamiast korzystać z tego pełnymi rękoma, bierze krzesło do wody i rozpoczyna połączenie konferencyjne. Brak słów!

15.

p15

Udostępnij

Ta fotka byłaby ok, gdyby nie jeden element, który pomimo neutralnego koloru rzuca się w oczy. Chodzi oczywiście o obuwie dziewczyny, która pozuje ze swoim chłopakiem. Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że wypad nad wodę to nie wybieg i wysokie obcasy w takich warunkach to żenada roku.