×

Na posągu Matki Boskiej pojawiło się nietypowe zjawisko. Przyciąga tłumy wiernych

To prawdziwy cud, bo jak inaczej wytłumaczyć to, co spotkało wiernych kościoła Matki Bożej Guadalupe w miejscowości Hobbs w Nowym Meksyku? To właśnie tam posąg Matki Boskiej pokryły łzy wyciekające z Jej oczu. Pachnąca różami ciecz o oleistej konsystencji spływała po policzkach Maryi. O niecodziennym wydarzeniu tamtejszy pastor, Joe Pepe Segura, został poinformowany przez wiernych, którzy uczestniczyli w niedzielnym nabożeństwie.

Myślę, że jest to przypomnienie dla nas wszystkich, aby zbliżyć się do Boga i przestać być agresywnymi – to słowa Segura

Diecezja oddała „tajemnicze łzy” na badania. Specjaliści mają również sprawdzić, w jaki sposób znalazły się one na posągu.

Youtube

Płacząca Matka Boska wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród wiernych z całego stanu, a także sąsiedniego Teksasu, którzy przyjeżdżali na miejsce zdarzenia, aby zobaczyć posąg na własne oczy. Duchowny zarządził, że świątynia będzie dla nich otwarta.

Youtube

Błogosławieństwo

Peter McDonald z Midland w Teksasie zabrał do kościoła Matki Bożej Guadalupe w Hobbs piątkę dzieci. Zarówno on, jak i wielu innych wiernych, uważa, że to, co się wydarzyło, jest prawdziwym cudem, a dotknięcie płaczącej Matki Boskiej przyniesie błogosławieństwo.

Może Cię zainteresować

zamknij