×

Z lasu dobiegał płacz dziecka. Policjanci znaleźli noworodka uwięzionego w worku

Policjanci w stanie Georgia w USA opublikowali w sieci niezwykle poruszające nagranie z nocnej akcji. Akcji, która miała miejsce 6 czerwca w Cumming ponad 60 km od Atlanty. To właśnie tam funkcjonariusze znaleźli płaczące, zawinięte w plastikową torbę niemowlę. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka została porzucona w lesie zaledwie kilka godzin po przyjściu na świat.

Cud, że wciąż żyła

Niepokojące, dochodzące z lasu odgłosy jako pierwsi usłyszeli mieszkańcy pobliskiego domu. Mieszkańcy, którzy byli przekonani, że dźwięki wydaje zwierzę. Na szczęście ich dzieci były innego zdania i zapewniały ich, że źródłem płaczu jest dziecko. Chwilę później na miejsce zdarzenia zostali wezwani funkcjonariusze policji. Kiedy im oczom ukazało się zawinięte w worek maleństwo, nie mogli uwierzyć własnym oczom. W plastikowym worku znajdowało się dziecko!

Policja poszukuje już matki dziecka, która prawdopodobnie jest odpowiedzialna za porzucenie maleństwa i pozostawienie go na pewną śmierć. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby okoliczni mieszkańcy i policjanci nie zareagowali odpowiednio szybko.

Całą akcję ratunkową dziecka zarejestrowali na nagraniu, które następnie opublikowali w sieci. Możesz je obejrzeć poniżej. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Może Cię zainteresować

zamknij