×

Lidl rozdaje osiem piw za darmo! Jakie warunki trzeba spełnić?

Piwo za darmo w Lidlu. Popularna sieć sklepów przygotowała dla amatorów trunków alkoholowych nie lada promocję. Jak skorzystać z rabatu?

Piwo za darmo w Lidlu

Zaledwie kilka dni temu Biedronka w swoich marketach wprowadziła specjalną promocję na piwo. Teraz o podobnej ofercie poinformowała sieć sklepów Lidl. Co ciekawe, szczegóły dotyczące rabatu zarówno w Biedronce jak i w Lidlu są do siebie bardzo zbliżone.

Oferta powiązana jest z promocjami na produkty do grillowania – kiełbasy, ziemniaki, itd. Jakie w takim razie trzeba spełnić warunki, aby otrzymać piwa w wyjątkowo przystępnej cenie?

Piwo za darmo
Twitter

Jak zdobyć?

10 czerwca będąc w sklepie należy posiadać aplikację Lidl Plus (program lojalnościowy sieci marketów). Następnie w trakcie zakupów musimy zakupić 16 butelek piwa, a przy kasie cena zostanie naliczona tylko za połowę z nich, czyli 8 butelek trunku. Jednakże, aby uzyskać 50 proc. rabat trzeba posiadać aplikację. Inaczej kasjer nie będzie mógł aktywować promocji.

Promocja dotyczy wszystkich marek piwa butelkowanego dostępnego na terenie danego sklepu. Aplikacja lojalnościowa jest dostępna zarówno w Google Play (system mobilny Android) jak i Apple App Store (iPhone’y).

Należy jednak pamiętać o tym, że zakup jest możliwy tylko raz na pojedynczego użytkownika aplikacji. Oznacza to, że jeżeli chcemy przygotować duże zapasy piwa, będziemy musieli wybrać się wspólnie ze znajomymi.

Piwo za darmo
Facebook
Źródła: www.fakt.pl, biznes.radiozet.pl, biznes.wprost.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij