×

Pit bull rozszarpał 9-miesięczną dziewczynkę, kiedy spała. Babcia nie zdołała jej obronić

24-letnia Brenda Villasin przywiozła córkę do babci i pojechała do pracy. Emerytka regularnie opiekowała się dzieckiem, dlatego mama dziewczynki wiedziała, że jest w dobrych rękach, kiedy ją do niej zawoziła. Starsza kobieta nie mieszkała jednak sama. Miała w domu trzy pitbulle, które – jak twierdzi – nigdy nie sprawiały problemów ani nie były agresywne. Do czasu…

Zwykły dzień

To był dzień jak każdy inny, a przynajmniej tak początkowo się zapowiadał. Kobieta ucałowała stópki śpiącej córki, którą zostawiła u babci i pojechała do pracy. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że widzi swoje dziecko żywe po raz ostatni.

AP

Tragedia

Do tragedii doszło, podczas gdy 9-miesięczna Liana odpoczywała na dmuchanym foteliku. To wtedy jeden z pitbulli wszedł do sypialni i dosłownie rzucił się na dziewczynkę, nie dając jej najmniejszych szans na przeżycie. Wciąż nie udało się ustalić, co było tego powodem.

Kiedy Brenda otrzymała telefon od swojej mamy, natychmiast przyjechała do domu rodzinnego, gdzie zastała funkcjonariuszy i usłyszała straszliwą wiadomość o śmierci swojego dziecka.

Facebook

Przedstawiciele Broward County Animal Care and Control zabrali wszystkie trzy psy z domu starszej kobiety. Czworonóg, który doprowadził do śmierci dziewczynki, zostanie uśpiony. Nie wiadomo jeszcze, jaki los czeka pozostałe psy.

AP

Może Cię zainteresować

zamknij