×

Piotrek zdradzi Kingę. Nowy sezon „M jak Miłość” obfituje w przełomowe zdarzenia

Piotrek zdradzi Kingę w „M jak Miłość” z kobietą, do której już jakiś czas wcześniej zbliżył się podczas zabawy w Las Vegas. Kinga Zduńska zobaczy całującą się parę i zapragnie zemsty. Czy odważy się zabić swojego męża?

Piotrek zdradzi Kingę w „M jak Miłość”

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni serial zmienił się nie do poznania. Fabuła stała się tak odważna, że widzowie „M jak Miłość” są zbulwersowani. Najnowsze odcinki spotkały się z falą krytyki.

Wieloletni fani serialu nie chcą zaakceptować faktu, że scenarzyści zaplanowali romans Kingi z Pawłem, czyli bratem jej męża. Wkrótce widzowie będą mieli więcej powodów do sprzeciwu, bowiem już w odcinku 1536 grany przez Marcina Mroczka Piotrek zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek) z inną kobietą.

Niedługo po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Piotr będzie podejrzewał żonę o romans ze swoim bratem i w przypływie emocji spotka się z przyjaciółką, z którą w przeszłości był bardzo blisko podczas wyjazdu do Las Vegas. Zduński oraz Kamila (Anna Gorajska) zaczną się całować. Przypadkowo zobaczy to Kinga. Zrozpaczona od razu zabierze dzieci i ucieknie do Grabiny. Po przyjeździe do domu Mostowiaków Kinga wyleje wszystkie żale na teściową, Marysię. Wyzna nawet, że ma ochotę zabić męża!

W tym samym czasie Piotr będzie usiłował dodzwonić się do Kingi, aby wyjaśnić jej jak doszło do pocałunku. Na jej poczcie głosowej nagra następujący komunikat:

Nie odbierasz ode mnie telefonów, więc może tak… Przepraszam… Przepraszam cię za wszystko i proszę cię, wróć do domu… Może teraz trudno ci w to uwierzyć, ale ja nadal bardzo cię kocham.

Emocjonujące chwile

Piotrek powie Kamili, żeby nie robiła sobie nadziei, ponieważ nie zamierza budować z nią żadnej relacji. Kinga, nie wiedząc o tym, postanowi porzucić męża. Pomimo braku pewności co do tego, czy otrzyma wsparcie od teściowej i babci Barbary, uda się do nich wraz z czwórką dzieci. Będzie miała wątpliwości, w jaki sposób potraktuje ją rodzina, biorąc pod uwagę jej niedawny romans z Pawłem.

Kinga nie będzie w stanie zapanować nad emocjami i zacznie krzyczeć do teściowej:

Chcesz zapytać, jak wyglądała moja rozmowa z Piotrem? Nie wyglądała, bo mój mąż miał gościa! Kobietę i ta kobieta namiętnie mojego męża całowała!

Matka Piotra zapyta wówczas Kingę:

Piotrek cię zdradza?

Żona Piotra otwarcie powie swojej teściowej, że chciałaby zabić niewiernego małżonka.

Jest po prostu tak głupi, że szok! No skończony idiota! Najpierw zostawia mnie z dziećmi, z pracą, ze wszystkim… Wraca i jeszcze oskarża mnie o jakieś głupoty, wciąga w aferę całą rodzinę, dzieci a potem… mizia się w naszym ogrodzie z wypindrzoną laską?! A ja naiwna jadę do niego tak, jak stoję, w starym dresie, i chcę się godzić, a ten kretyn… Jestem tak wściekła, jak jeszcze nigdy w życiu! Mogłabym Piotrka normalnie zabić!

Szczęśliwie Kinga Zduńska będzie mogła liczyć na wsparcie ze strony Marysi. Bez wątpienia widzowie serialu nie będą się nudzić.

Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować