×

Piotr Żyła zamieszkał z Marceliną Ziętek. Teraz jest bliżej byłej żony i dzieci

Chociaż oficjalnie żadne z nich nie potwierdziło związku, para zdecydowała się już postawić kolejny, odważny krok. Piotr Żyła zamieszkał z Marceliną Ziętek. Od domu Justyny Żyły parę dzieli jedynie kilkanaście minut jazdy samochodem.

Miłość kwitnie

Niewielu wróżyło przyszłość temu związkowi. Gdy Justyna Żyła ogłosiła, że słynny skoczek porzucił rodzinę, wspierało ją wiele osób. Żyła nie omieszkała wspomnieć o tym, że Piotr miał problemy z wiernością.

Gdy wkrótce okazało się, że skoczek związał się ze sporo młodszą od siebie partnerką, wszyscy sądzili, że to jedynie chwilowe zauroczenie. Żyła prawdopodobnie również tak myślała i miała pretensje do byłego męża, że zmusza dzieci do spotkań z Marceliną Ziętek. Ale teraz wszystko wskazuje na to, że związek skoczka i aktorki z 19+, nie tylko się nie kończy, ale i rozwija się wbrew atakom ze strony byłej żony Piotra Żyły.

Piotr Żyła zamieszkał z Marceliną Ziętek

Jak informuje magazyn Party, słynny skoczek zamieszkał ze swoją partnerką w nowym domu. To nowoczesna posiadłość w Ustroniu – miejscowości, w której mieszkają również rodzice Piotra Żyły, prowadzący własny pensjonat.

Co więcej, dom znajduje się jedynie kilkanaście minut drogi od domu, w którym mieszka Justyna Żyła i dzieci Piotra. Ponoć skoczek często odwiedza rodziców w towarzystwie swoich dzieci, ale i Marceliny.

Co na to Justyna? Celebrytka nie ukrywała, że nie chce, by dzieci spędzały czas z nową partnerką ojca. Widząc obrazki takie jak te i wiedząc, że powstają w „gniazdku” uwitym przez byłego męża i jego dziewczynę, z pewnością nie jest jej łatwo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij