×

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z wesela. Jego stój wywołał oburzenie internautów

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z wesela. Fani bardzo długo czekali na fotografię skoczka w towarzystwie jego ukochanej. Nie spodziewali się jednak, że Żyła zaserwuje im ślubną fotkę! Co na to była żona skoczka, Justyna Żyła?

Bez koszuli na wesele?

O romansie Piotra Żyły z Marceliną Ziętek od dawna wie cała Polska. Zakochani nie mają jednak łatwo, ponieważ była żona skoczka wykorzystuje każdą, nadarzającą się okazję, aby w uszczypliwy sposób podsumować ich związek. Zazdrosna Justyna Żyła nieustannie śledzi wydarzenia z życia byłego męża i publicznie komentuje je. Nie waha się nawet przed zdradzaniem wstydliwych tajemnic skoczka.

Teraz celebrytka będzie miała nowy temat to omawiania, bowiem jej były mąż opublikował w sieci zdjęcie z wesela. Na uroczystość skoczek wybrał się w towarzystwie swojej partnerki, Marceliny Ziętek, z którą jest związany już od długiego czasu. I choć do tej pory oboje unikali publikowania wspólnych zdjęć, to tym razem skoczek postanowił to zmienić. Na swoim profilu na Instagramie udostępnił fotografię ze ślubu.

Na zdjęciu widać, że oboje postawili na dość ekstrawaganckie stylizacje ślubne. Marcelina wybrała na tę okazję wyzywające, ażurowe szpilki z odsłoniętymi palcami oraz bardzo krótką spódniczkę. Do tego dobrała oversizową marynarkę w białej tonacji. Jej strój to jednak nic, w porównaniu z tym, jak wystylizował się Piotr Żyła. Skoczek zdecydowanie dał się ponieść fantazji. Zamiast eleganckiej koszuli, ubrał T-shirt, na który narzucił marynarkę. Do tego dobrał niezbyt eleganckie buty i codzienne spodnie. Z kolei głowę przyozdobił słomkowym kapeluszem.

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z wesela

Nieelegancki strój Piotra Żyły stał się obiektem dyskusji internautów. Wiele osób zwracało uwagę na to, że nie wypada w ten sposób ubierać się na ślub. Wszyscy jednak cieszą się, że skoczek nareszcie opublikował zdjęcie ze swoją partnerką.

Osoby, które sądziły, że Piotr Żyła wziął ślub z Marceliną Ziętek, będą zawiedzione. Pomimo tego, że para jest już ze sobą od długiego czasu, to nie zanosi się na to, aby wkrótce mieli zakładać rodzinę. Piotr Żyła ma już bowiem dwoje dzieci – Jakuba i Karolinę ze związku z Justyną Żyłą i prawdopodobnie nie potrzebuje ich więcej.

Bez wątpienia skoczek nabrał sporego dystansu do tematu małżeństwa po nieprzyjemnych doświadczeniach z udziałem byłej żony, natomiast Marcelina Ziętek w jednym z wywiadów wyznała, że bardzo kocha Żyłę i uważa, że to uczucie na całe życie.

Tak. Teraz jestem szczęśliwie zakochana (…) Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło, jest oddany, to wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi, to wtedy już koniec.

Dominika Tajner o relacji Justyny Żyły z Piotrem. To dopiero info!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij