×

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek na romantycznym zdjęciu. „Justyna dziś nie zaśnie”

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek na romantycznym zdjęciu. Zakochana para wybrała się nad morze, czym pochwaliła się ze swoimi fanami. Co na to była żona skoczka, Justyna Żyła?

Musieli się kryć

Piotr Żyła oficjalnie pokazał fanom swoją partnerkę na początku czerwca. Wedle wcześniejszych przypuszczeń jest nią Marcelina Ziętek, młoda aktorka znana z paradokumentalnej produkcji 19+. Wcześniej para przez długi czas się ukrywała. Według serwisów plotkarskich, przyczyną całej tej sytuacji była afera wokół SMS-ów, jakie Ziętek miała otrzymywać od Justyny Żyły. Popularny skoczek nie ma, delikatnie mówiąc, zbyt dobrych relacji ze swoją byłą żoną.

Wszystko zaczęło zmieniać się kilka miesięcy temu, kiedy to Piotr Żyła opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z Ziętek. Od tego czasu oboje coraz odważniej dzielą się z internetowym światem swoim uczuciem. Bliska relacja sportowca z młodszą o dziesięć lat aktorką wywołuje niemałe zainteresowanie i nieraz prowokuje internetową społeczność do skrajnych reakcji.

Tym razem zakochani wybrali się na wspólne wakacje nad morzem. Ze swoimi obserwatorami podzielili się romantycznymi zdjęciami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek na romantycznym zdjęciu

Na profilach zakochanych pojawiły się zdjęcia z wypadu nad morze. Okazuje się, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wybrali się do Świnoujścia. Wśród licznych ujęć nie zabrakło romantycznej sesji, na której gwiazda 19+ obdarza skoczka namiętnym całusem.

Polizane zaklepane 😂🧁🥰
Tak wyglada większość naszych wspólnych zdjęć 🤪😂

– napisała aktorka w opisie do opublikowanych fotografii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Większość obserwatorów skomplementowała parę i życzyła im dużo szczęścia. Nie zabrakło jednak uszczypliwych żartów pod adresem Justyny Żyły:

Oj już widzę ten płonący pudelek… Pieter, nie przejmować się tym, pięknie wyglądacie! Szczęścia dla Was! 🥰

Mega lubię widzieć was takich szczęśliwych razem ❤️❤️☺️☺️

Oj, jak Justyna zobaczy, będzie się działo

Justyna chyba dzisiaj nie zaśnie

Kibicujecie Piotrowi i Marcelinie?

Źródła: www.radiozet.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij