×

Pilny komunikat Biedronki. Na klientów dyskontu czekają ważne zmiany

Pilny komunikat Biedronki dla klientów sklepów tej sieci. W maju szykują się spore zmiany! Na początku będą wdrażane w dużych miastach, ale jeśli pomysł się sprawdzi, stopniowo trafią i do mniejszych miejscowości. O co konkretnie chodzi?

Pilny komunikat Biedronki

Od 10 maja klienci dyskontu zrobią zakupy w każdą niedzielę! Taka informacja znalazła się w oficjalnym komunikacie sklepu.

Na razie taką możliwość będą mieć mieszkańcy dużych miast: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.

Jak to możliwe, że sklep będzie dostępny dla klientów również w niedziele niehandlowe?

Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo

Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo! Dzięki temu, od 10 maja zamawianie i dostawa produktów do domów, będą dostępne również w niedzielę.

Jak tłumaczy dyrektor operacyjny sieci Biedronka, Paweł Włodarczyk:

Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu

Biedronka rozpoczęła współpracę z Glovo już w kwietniu, ale teraz proponuje klientom kolejne ułatwienia. Niestety na razie będą one dostępne jedynie dla mieszkańców 16 dużych miast, w których dyskont współpracuje z Glovo. Na tę chwilę najwięcej zamówień realizowanych jest odpowiednio na terenie Warszawy, Wrocławia oraz Krakowa. Mieszkańcy Krakowa zadają kłam stereotypom o oszczędności – to oni, zaraz po warszawiakach, robią największe pod względem wartości zakupy online.

Co kupują klienci używający Glovo?

Oferta jest dość obszerna – w aplikacji dostępny jest asortyment około 1500 produktów spożywczych i kosmetycznych najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Produkty są w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach stacjonarnych. Obowiązują również te same promocje. Za dostawę trzeba zapłacić 9,99 zł, ale w razie złej pogody aplikacja doliczy dodatkowe 1,99 zł.

Jak informuje portal dlahandlu.pl, jak dotąd, wśród kupujących największym zainteresowaniem cieszą się… banany, tuż po nich filety z piersi kurczaka i pomidory malinowe.

Za podium, ale również wysoko, znalazły się masło ekstra polskie, papier toaletowy, jaja Moja Kurka z wolnego wybiegu, winogrona bezpestkowe, świeży filet z łososia, cytryny oraz awokado.

Liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła 200 w 16 polskich miastach.

Pilny komunikat Biedronki
Twitter
Pilny komunikat Biedronki
Facebook
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij