×

Piłkarze urządzili orgię na stadionie. „Dobrze, że chcą być towarzyscy”

Piłkarze urządzili orgię na stadionie i biegali półnago po boisku. Wszystko nagrały kamery z monitoringu, przez co o sprawie zrobiło się głośno w mediach. Władze klubu mówią o braku szacunku i zapowiadają kary.

Piłkarze urządzili orgię na stadionie

Wiele kobiet marzy o tym, by związać się z piłkarzem. Wysportowany, przystojny, zamożny, sławny… wydaje się idealnym kandydatem na męża. Ale czy na pewno nim jest?

Nie od dziś wiadomo, że piłkarze nie stronią od ekscesów i uwielbiają prowadzić imprezowy styl życia. Często przypominają o tym nagłówki gazet, który informują o kolejnym skandalu z udziałem sportowców. Tym razem bohaterami takiego skandalu stali się zawodnicy norweskiego klubu SK Brann Bergen, o czym poinformowała gazeta Bergens Tidende.

Piłkarze urządzili orgię na stadionie
Pixabay

Jak opisuje gazeta, 9 sierpnia kilku piłkarzy wzięło udział w zakrapianej imprezie. Ta najwyraźniej była bardzo udana, ponieważ piłkarze wraz z kobietami przenieśli się z lokalu na stadion. Tam urządzili sobie… dziką orgię.

Wszystko zarejestrowały kamery

Być może piłkarze pod wpływem alkoholu zapomnieli o tym, że stadion jest monitorowany. Być może wcale im to nie przeszkadzało. Co prawda telefony złożyli w jednym miejscu, by mieć pewność, że żaden z uczestników orgii nie nagra tego, co działo się na stadionie, ale konsekwencji i tak nie unikną.

Piłkarze urządzili orgię na stadionie
Pixabay

Impreza zaczęła się po północy, a trwała do białego rana. Piłkarze uprawiali seks zarówno w szatni, jak i na płycie boiska. Szefowie klubu nie ujawnili personaliów zawodników, wiadomo jednak, że władze SK Brann widziały nagrania i są zbulwersowane obscenicznym zachowaniem zawodników.

W poniedziałkowy wieczór grupa piłkarzy dokonała wielu złych wyborów. Dobrze, że chcą być towarzyscy i posilać się na mieście, ale potem pili alkohol i trochę imprezowali. Odbyliśmy poważną rozmowę z grupą piłkarzy. Oczywiste jest, że dla dwunastu uczestniczących w tych wydarzeniach osób będzie to miało konsekwencje w takiej czy innej formie

– stwierdził Vibeke Johannesen.

Teraz władze sprawdzą, czy zawodnicy byli pod wpływem narkotyków. Chociaż nie jest to pierwszy raz, gdy piłkarze potraktowali stadion jak dom publiczny, na razie nie zostaną zawieszeni.

Sprawa trafiła natomiast na policję, która analizuje, czy jedna z kobiet nie została wykorzystana seksualnie przez piłkarza.

SK Brann to najgorszy zespół norweskiej ekstraklasy. Patrząc na zachowanie piłkarzy, trudno się temu dziwić. Piłkarze urządzili sobie orgię przed jednym z ważnych meczów.

Teraz musimy się po prostu pokajać i przeprosić za to, co się stało. Jedyne, co możemy teraz zrobić, to pokazać się z dobrej strony w następnym meczu. To nigdy nie powinno się wydarzyć. Po raz pierwszy w mojej karierze spotkałem się z takim przypadkiem

– skomentował kapitan zespołu Daniel Pedersen.

Pedersen nie chciał jednak zdradzić, kto uczestniczył w orgii na stadionie.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij