×

70 pijanych anglików na pokładzie samolotu. „Zachowywali się jak zwierzęta w ZOO”

Pasażerowie samolotu z Manchesteru do Zadaru mają za sobą bardzo ciekawy lot. Na pokładzie znajdowała się ekipa niezwykle imprezowych turystów lecących na festwial muzyczny. Pijani pasażerowie siali spustoszenie i kompletnie ignorowali załogę statku. Wszystko zobaczycie na nagraniu.

Lot z piekła rodem

24-letnia Aneta Zukow i jej 32-letni chłopak Piotr Nesan wybrali się na wakacje do Chorwacji. Nie spodziewali się, że na pokładzie samolotu spotkają 70 szalonych imprezowiczów, lecących na festiwal Hard Island. Sądząc po nagraniu, wszyscy pijani pasażerowie, kompletnie nie zwracający uwagi na innych podróżnych, pochodzili z Anglii.

Pasażerowie przez cały 3,5 godzinny lot zachowywali się, jakby nie obowiązywały ich żadne reguły. Ignorowali polecenia załogi i nie stosowali się do zasad bezpieczeństwa. Para była tak zaszokowana tym co działo się w samolocie, że postanowili nagrać szalonych imprezowiczów.

Zachowywali się jak zwierzęta

Para nie miała szczęścia, bo siedziała dokładnie w środku samolotu wypełnionego pijanymi festiwalowiczami. 24-latka opowiada, że w samolocie czuła się „jak w nocnym klubie na wysokości 10 000 stóp, tylko że bez muzyki. Opisując lot, nie przebierała w słowach:

Czułam się jak ze zwierzętami w ZOO. To było piekło na ziemi, najgorszy lot w moim życiu. Ich zachowanie było całkowicie odpychające. Krzyczeli, a załoga nie mogła nic zrobić. Kompletnie wymknęli się spod kontroli i nikt nie mógł ich uspokoić. To nie do zaakceptowania. Wszyscy byli całkowicie pijani. Załoga groziła, że wyrzuci ich z samolotu kilka razy

24-latka podkreślała, że już przy wejściu na pokład było wiadomo, że 70 pasażerów jest pijanych. Załoga wprowadziła nawet zakaz kupowania alkoholu:

Nikt nie mógł kupić u stewardess alkoholu, ponieważ reszta była tak strasznie pijana. Kiedy wylądowaliśmy, nie mogliśmy od razu wysiąść, bo załoga wezwała policję. Trzy osoby zostały aresztowane kiedy funkcjonariusze znaleźli się na pokładzie. To było najgorsze doświadczenie w moim życiu

Trzech imprezowiczów zostało aresztowanych

Wideo nagrane przez parę pokazuje jednego z pasażerów, który zaczął wymiotować w samolocie. Był taki pijany, że w końcu stracił przytomność. Film pokazuje także imprezowiczów kłócących się ze stewardessą, tłumaczącą, ze wezwała już policję, ponieważ nie stosowali się do zasad bezpieczeństwa.

Para zastanawia się teraz, dlaczego pasażerom pozwolono wejść do samolotu, skoro pijani byli jeszcze na lotnisku w Manchesterze. Można to było zauważyć, ponieważ chwiejnie chodzili po pokładzie i mieli problem z umieszczeniem walizek w odpowiednich miejscach. Lot był opóźniony o godzinę, bo pijani pasażerowie przekrzykiwali załogę próbującą wyjaśnić zasady ewakuacji.

Imprezowy pasażer zaczął wymiotować na siebie i na podłogę

Troskliwi koledzy w końcu podstawili mu worek

Mężczyzna wypił tak dużo alkoholu, że stracił przytomność

Po wylądowaniu załoga nie wypuściła pasażerów do przyjazdu policji

Może Cię zainteresować

zamknij