×

Mama myślała, że to, co znalazła w pokoju córki, to narkotyki. Nawet nie wiedziała, jak bardzo się myli

Rodzicielstwo to prawdziwa szkoła życia, która lubi zaskakiwać. Przekonała się o tym ostatnio mama nastoletniej Ashley Banks. Dziewczyna wysłała do swojej mamy wiadomość z prośbą, aby zabrała z jej pokoju kalkulator.

Kiedy mama udała się do pokoju córki i otworzyła jej nocą szafkę i przeżyła wstrząs. W rzeczach Ashley znalazła nieznane pigułki… Kobieta była przekonana, że jej córka zażywa narkotyki. Wstrząśnięta i przerażona matka, od razu zażądała wyjaśnień. Jednocześnie uprzedziła Ashley, że czeka na nią surowa kara…

Na szczęście, historia z narkotykami okazała się jednym wielkim nieporozumieniem. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Uczennica szkoły średniej z Teksasu, pisząc do swojej mamy, nie spodziewała się żadnych problemów…

pigulki-w-pokoju-corki1

Problem jednak był i to duży, a wszystko przez tabletki, które znajdowały się w jej pokoju. Mama Ashley bała się, że jej córka zażywa narkotyki. Od razu przesłała córce zdjęcie tabletek i zażądała wyjaśnień…

pigulki-w-pokoju-corki3

„Ashley Carol nie będę mieć narkotyków w moim domu. Wracaj do domu w tej chwili. Kiedy tylko twój tata wróci do domu z Kalifornii, omówimy jakie czekają Cię konsekwencje. Jak na razie jesteś uziemiona i nie będziesz mogła wyjść z domu, wracaj w tej chwili.”

Ashley odpisała natychmiast i poprosiła swoją mamę o pewną przysługę. Kobieta miała włożyć tabletki do wody.

pigulki-w-pokoju-corki4

Tak też zrobiła. Kiedy w misce z wodą pojawiły się urocze dinozaury, wysłała kolejne zdjęcie do córki i napisała, że nie musi wracać do domu.

pigulki-w-pokoju-corki5

Zapytała również córkę po co w ogóle kupuje takie rzeczy mając 16 lat. Ashley odpisała, że jej zdaniem super one wyglądają.

Tajemnicze tabletki okazały się magicznymi kapsułki, które po umieszczeniu w wodzie zamieniają się w piankowe stworzenia.

pigulki-w-pokoju-corki7

Ashley opisała zabawne zdarzenie na Twitterze. Chyba nie muszę dodawać, że nie trzeba było czekać zbyt długo, aby małe nieporozumienie, zrobiło furorę w sieci. Jeśli ta historia spodobała się również Tobie, udostępnij ją dalej!

Może Cię zainteresować