×

Pies uratował dzieci przed pedofilem. Pitbull okaleczył genitalia 52-latka

Pies uratował dzieci przed pedofilem, który próbował zakraść się w nocy do dwóch kilkuletnich dziewczynek, a potem prawdopodobnie chciał je zgwałcić. Jednakże 52-latek nie wiedział, że w pokoju z dziećmi śpi pitbull, który stanął w obronie swojej rodziny.

Zakradł się nocą do domu

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – o tym wiedzą nie tylko właściciele czworonogów. Ale zazwyczaj, gdy robi się głośno na temat pitbullów, to zwykle w kontekście tego, że stanowią one zagrożenie. W tej historii pitbull faktycznie okazał się groźny, ale dla przestępcy, który pod osłoną nocy próbował wykorzystać dwie kilkuletnie dziewczynki.

52-letni Andy Kowalski z Arcansas w Stanach Zjednoczonych upatrzył sobie dwie siostrzyczki i postanowił zakraść się do ich domu, żeby je wykorzystać. Młodsza z sióstr miała zaledwie 3, a starsza 6 lat. Dziewczynki spały w jednym pokoju, ale pedofil nie wiedział, że jest w nim ktoś jeszcze…

Gdy Andy Kowalski włamał się do domu i zbliżał się do łóżka jednej z dziewczynek, wybudził ze snu pupila rodziny, który spał w pokoju dzieci.

Pies uratował dzieci przed pedofilem

Zaspane zwierzę nie zastanawiało się ani chwili, widząc obcego mężczyznę w pokoju. Pies ruszył do ataku. 52-latek był kompletnie zaskoczony takim obrotem spraw. Być może przemyślał wcześniej, jak dostać się do pokoju dziewczynek, ale nie przewidział, że w ich pokoju będzie spał również czworonożny obrońca.

Gdy rodzice dziewczynek, obudzeni wrzaskami wbiegli do pokoju, zastali leżącego na ziemi mężczyznę, zwijającego się z bólu. Mężczyzna cierpiał tak bardzo, że krzyczał, nie przejmując się, iż ktoś może go usłyszeć. Pitbull pogryzł intruza tak, że nie miał siły nawet wstać, nie mówiąc już o próbie ucieczki. Okaleczył również genitalia mężczyzny. 52-latek stracił sporo krwi.

Rodzice dziewczynek wezwali odpowiednie służby. 52-latka przewieziono do szpitala. Mężczyzna odpowie za napaść na tle seksualnym.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować