×

Zrozpaczona właścicielka prosi o pomoc. Jej suczka została skradziona z auta

Pies skradziony z auta na Starym Mieście. Wczoraj, tj. 12 listopada w Warszawie ktoś włamał się do samochodu i ukradł z niego suczkę. Wydarzenia te miały miejsce około godziny 20:00. Teraz zrozpaczona właścicielka czworonoga prosi o pomoc w odnalezieniu pupila.

Pies skradziony z auta na Starym Mieście

Na Facebooku pojawiło się ogłoszenie z prośbą o pomoc. Zrozpaczona właścicielka uroczego czworonoga robi wszystko, aby odnaleźć swojego pupila.

Do tych przykrych wydarzeń doszło 12 listopada około godziny 20:00 w Warszawie na Starym Mieście. Nieznani sprawcy włamali się do samochodu kobiety i ukradli z niej psiaka. Auto stało na parkingu przy ul. Bednarskiej w Warszawie.

Wiadomo, że z pojazdu nic więcej nie zginęło, dlatego właścicielka podejrzewa, że ktoś mógł ukraść psa po to, aby go sprzedać. W związku z tym, zrozpaczona kobieta prosi również o zgłaszanie ewentualnych ogłoszeń z popularnych internetowych serwisów.

Pies skradziony z auta na Starym Mieście
Facebook.com

Ogłoszenie właścicielki skradzionego psa

Skradziono mi w dniu dzisiejszym z auta koło godziny 20 w okolicach Starówki wraz z transporterem suczkę owczarka niemieckiego krótkowłosą maści wilczastej w wieku 4 miesięcy

Bardzo proszę o pomoc…jeśli ktoś ją widział, kogoś z transporterem szaro-czarnym poruszającym się w okolicach ulic: Bednarska, Dobra, Sowia, Zgrupowania AK, Skwer Radiowej Rodziny Matysiaków i okolice samej starówki jak i Wisłostrada na tej wysokości to proszę o kontakt przez Facebook-a lub telefon pod numer 603 771 304.

Może też być jej ogłoszenie wystawione na portalach aukcyjnych jak OLX...

CZEKA NAGRODA !!!

Mamy nadzieję, że czworonóg szybko się odnajdzie!

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij