×

Pies na cmentarzu osikał jeden z grobów. Jego właściciele nic sobie z tego nie zrobili

Cmentarz to miejsce, w którym w zadumie wspomina się zmarłych. Dba się o groby i pielęgnuje pamięć o bliskich, którzy odeszli z tego świata. Dla niektórych zrozumiałe jest to, że w takie miejsce nie przyjeżdża się na rowerze, nie śmieje się na głos. Pies również nie jest mile widziany na cmentarzu. Niestety nie wszyscy respektują tego typu zakazy.

Pies na cmentarzu przebywać nie powinien

To wydało się oczywiste dla użytkownika serwisu Wykop.pl o pseudonimie kratochwil. Niestety ludzie, którzy odwiedzili grób tuż obok miejsca pochówku jego siostry mieli zupełnie inne podejście do tej sprawy.

Zbulwersowany internauta nie mógł ukryć zdziwienia, że ktoś przyszedł na cmentarz z psem. Jednak, gdyby tego było mało, piesek załatwił swoją potrzebę fizjologiczną na jednym z grobów, co absolutnie oburzyło mężczyznę.

Nie omieszkał, by porobić zdjęcia, opublikować je w sieci i dodać swój komentarz odnośnie zaistniałej sytuacji

To, co zobaczył na cmentarzu opisał krótko, ale dosadnie:

Przyjść na cmentarz z pieskiem, w tych dniach. Piesek sika na grób obok, państwo nie widzą, nie widzą problemu. Kraków – Cmentarz Podgórze. Sprawa zgłoszona straży miejskiej. Masakrycznego wk**wa i bulwersa złapałem. Obok spoczywa moja siostra

Internauci także byli poruszeni tym widokiem

Wiele osób poparło zdenerwowanego mężczyznę, przyznając mu rację. Ktoś nawet opublikował tabliczkę, która wisi przy cmentarzu „zakaz wprowadzania psów”.

Co o tym sądzisz? Pies na cmentarzu to przesada, czy nie ma w tym nic złego?

Polecane

Może Cię zainteresować