×

Pies Artura Szpilki „napisał” wiersz. Cycu ma coraz więcej fanów

Kto zna boksera Artura Szpilkę, ten wie, że jest on mocno związany ze swoimi czworonożnymi pupilami. Mają one nawet swoje konto w mediach społecznościowych. Okazuje się również, że Cycowi i Pumbie nie brak również licznych talentów. Pies Artura Szpilki „napisał” wiersz…

Pitbulteriery nie takie straszne

Pitbulteriery uważane są powszechnie za jedne z najgroźniejszych psów. Jednak jeśli komuś wydaje się, że psy idealnie dopełniają wizerunek Artura Szpilki, który jest bokserem, koniecznie powinien zajrzeć na Instagrama Pumby i Cyca.

Pupile boksera chętnie pozują do zdjęć i filmików. W niczym nie przypominają agresywnych przedstawicieli ras, o których krążą już legendy. Cycu to mini bulterier, którego bokser ma od 2014 roku. Pumba to American Bully XL, który do rodziny dołączył 2 lata później.

Bokserowi zależy na tym, żeby odczarować przekonanie, że jego psy to śmiertelnie niebezpieczne zwierzęta, które nie nadają się na czworonożnych przyjaciół rodziny. „Przygody Cyca i Pumby” na Instagramie śledzi już ponad 40 tysięcy użytkowników.

Pies Artura Szpilki napisał wiersz?

Nazwanie psa Cycem świadczy o dość osobliwym poczuciu humoru boksera. Teraz potwierdza je fakt, że na krótką rymowankę, zamieszczoną na Instagramie przez Szpilkę, odpowiedział nie kto inny, jak Cycu, we własnej psiej osobie.

Ostatnio Cycu i Pumba wybrali się nad wodę w towarzystwie opiekunów. Gdy Cycu zaczął wspinać się po drabinie (widać chciał skorzystać ze zjeżdżalni), jego pan uwiecznił to na zdjęciu, które trafiło na Instagrama.

Idzie Cycu po drabinie fiku miku jest w kominie

– napisał „Szpila”.

Bokserowi odpowiedział… Cycu. I to z własnego konta.

Tatuś, mam lepsze. „Idzie Cycu po drabinie fiku miku bzyka świnie”

– czytamy w komentarzu.

Trzeba przyznać, że poczucie humoru Cycu odziedziczył po swoim właścicielu. Nic dziwnego, że zarówno fotografia, jak i rymowanki, wzbudziły duże rozbawienie wśród obserwujących.

Ciekawe, czy i Pumba przejawia zdolności poetyckie. A może raczej kabaretowe…

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z Tatusiem najlepiej 🥰❤️

Post udostępniony przez Przygody Cyca & Pumby (@przygody.cycapumby)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować