×

To był ich pierwszy taniec. Nagle DJ przestaje grać, a Panna Młoda zaczyna krzyczeć i płakać

Choć ślub to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu, wiąże się z masą przygotowań. Każda zakochana para chciałaby, aby na ich uroczystości niczego nie zabrakło. Planowanie i przygotowywanie hucznego wesela zaczyna się więc dużo, dużo wcześniej. Oczywiście, panna młoda i pan młody często nie są w stanie samotnie dopiąć wszystkiego na ostatni guzik. Takie wrażenie sprawiał pierwszy taniec naszych bohaterów…

Brad i Melissa byli niezwykle podekscytowani początkiem swojego wesela. „Like There’s No Yesterday” Marka Willsa, to miał być pierwszy utwór, jaki DJ zagra dla pary zakochanych. Gdy jednak dochodzi do pierwszego tańca, w pewnym momencie muzyka przestaje grać. DJ tłumaczy całą sytuację i mówi, że zespół rozpocznie nie dokończony utwór od nowa.

Piosenka zaczyna się ponownie, więc Brad i Melissa zaczynają tańczyć, jak gdyby nigdy nic się nie stało. W pewnym momencie, panna młoda odwraca się w kierunku sceny i… nie wierzy własnym oczom!

„O mój Boże!” – to słowa które dosłownie wykrzyczała.

To właśnie tam, na własne oczy ujrzała pięknie śpiewającego dla niej Marka Willsa. Jakby tego było mało, wszystko zaplanował jej kochający mąż!

Tę magiczną, pełną emocji chwilę możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Może Cię zainteresować

zamknij