×

Pojawiło się pierwsze nagranie z Beatą Kozidrak od zatrzymania przez policję!

Beata Kozidrak na początku września pojawił się na ustach całej Polski. Zszokowani fani dowiedzieli się, że artystka została złapana przez policję na jeździe po alkoholu. 61-letnia wokalistka zespołu Bajm opublikowała krótkie oświadczenie na swoim Instagramie i zapadła się pod ziemię.

Ostatni post Beaty Kozidrak w social mediach to oświadczenie

Pojawił się 2 września na profilu piosenkarki. Wyłączyła ona możliwość komentowania oraz zamilkła w swoich social mediach na prawie miesiąc.

Dziś pojawiło się pierwsze nagranie Beaty Kozidrak po skandalu

Nagranie nie pojawiło się jednak na jej profilu, tylko na insta story Justyny Steczkowskiej. Z koleżanką po fachu, jeszcze przed zatrzymaniem przez policję, Kozidrak nagrała wspólny utwór. Na najnowszym nagraniu widać wokalistki w pomieszczeniu wyglądającym jak studio nagrań. Wokół artystek możemy zobaczyć muzyków orkiestry grających na żywo, na instrumentach.

źródło: instagram.com/justynasteczkowska

Piosenkarki pojawią się razem na scenie już 3 października w Poznaniu. Na koncercie otwierającym trasę koncertową Steczkowskiej. Będzie ona wyjątkowa, ponieważ Justyna świętuje 25-lecie swojej kariery muzycznej. Do wspólnego występu zaprosiła aż 25 różnych gości, w tym Beatę Kozidrak.

Artystka wspierała swoją koleżankę po wybuchu skandalu. W swoim poście, opublikowanym 10 września, prosiła fanów, by nie oceniali zbyt ostro zachowania Kozidrak. Zapraszała ona również na ich wspólny występ w Poznaniu.

Może Cię zainteresować

zamknij