×

Znana aktorka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. „Ludzie lubią ją tak bardzo, że pewnie wygra”

Już jesienią na antenę Polsatu wraca najbardziej roztańczone show, czyli 10. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zanim jednak będziemy mieli okazję obejrzeć pierwsze występy uczestników, stacja będzie podsycać zainteresowanie widzów ujawniając nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią na parkiecie. Tymczasem poznaliśmy już nazwisko jednej z nich. Pierwsza uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” to znana wszystkim aktorka.

Pierwsza uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”

Fani programu z niecierpliwością czekają na listę uczestników kolejnej edycji show. Jak donosi portal fakt, na parkiecie mamy zobaczyć m.in. znaną piosenkarkę Reni Jusis, która jest świeżo po rozwodzie z Tomaszem Makowieckim.

Renata kilka razy dostawała propozycję, ale uparcie odmawiała. Teraz uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze, zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy – zdradził informator Faktu

Informacja ta wciąż nie została jednak potwierdzona przez producenta programu w przeciwieństwie do uczestniczki, która została przedstawiona na oficjalnym profilu show. Polsat ujawnił, że o zwycięstwo w „Tańcu z Gwiazdami” zawalczy… Barbara Kurdej-Szatan.

Oto nasza pierwsza gwiazda 10.edycji programu „Taniec z gwiazdami” Barbara Kurdej-Szatan – aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach – czytamy pod postem

„Zawsze marzyłam o tym, żeby tańczyć i się rozwijać również w tym kierunku…”

Uczestnictwo w „Tańcu z Gwiazdami” to dla Basi swego rodzaju spełnienie marzeń o czym powiedziała w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Zawsze marzyłam o tym, żeby tańczyć i się rozwijać również w tym kierunku… Ja bardzo lubię tańczyć. Nigdy nie tańczyłam tak zawodowo. Tańca towarzyskiego nawet nie liznęłam, więc kompletnie nie mam pojęcia o tym jakie są zasady, jak trzymać stopy, nogi, ręce, więc fajnie jakbym się nauczyła

Pierwsza uczestniczka

Instagram

Z pewnością wielu z Was zaczęło się teraz zastanawiać, kto będzie towarzyszył Basi na tanecznym parkiecie? Póki co informacje na ten temat nie zostały ujawnione.

Reakcje fanów

Nie da się ukryć, że Basia Kurdej-Szatan jest bardzo lubiana przez wielu Polaków. Blondynka z Play’a zyskała sobie sympatię widzów za sprawą pięknego uśmiechu, dystansu do siebie i urody. Co więcej, wielu fanów nie kryje swojego zadowolenia z udział Basi w programie i uważa, że ma spore szanse na wygraną – bez względu na to, jaka będzie jej konkurencja.

Kolejni uczestnicy 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Kto jeszcze pojawi się w 10. edycji „Tańca z gwiazdami”? Choć produkcja nie odpowiedziała jeszcze fanom na to pytanie, plotek na ten temat nie brakuje. Jeśli wierzyć doniesieniom, na parkiecie będziemy mogli zobaczyć także męża wspomnianej wcześnie Basi, Rafała Szatana. To z pewnością byłaby bardzo ciekawa rywalizacja. Sporo mówi się także o uczestnictwie Daniela Kordasa, który ma na swoim koncie już kilka medialnych sukcesów – zwycięstwo w „MasterChefie” i zwycięstwo w programie „Agent – Gwiazdy”. Czyżby miał teraz okazję dołożyć do tej puli kolejny? Niewykluczone, że w programie zatańczy także trener personalny i zawodnik MMA Akop Szostak oraz youtuberka Magda Beredy.

Będziecie oglądać?

Może Cię zainteresować

zamknij