×

Alkohol w Domu Wielkiego Brata zrobił swoje. Jedne z uczestników pokazał nagą pupę

Niedawno rozpoczęła się nowa edycja Big Brothera. Uczestnicy zaczęli się już rozkręcać. Były nagie pośladki i pijackie śpiewy. Jedna osoba musiała jednak opuścić dom Wielkiego Brata.

Drętwe początki

Początek programu i poznawanie uczestników reality show było nieco drętwe. Ale uczestnicy dosyć szybko zaczęli się bawić. Wygląda na to, że dobrze czują się w swoim towarzystwie i wiedzą, co to dobra impreza.

Pierwsze nominacje

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz jako pierwsi zostali nominowani do opuszczenia programu. W związku z tym, musieli spędzić noc ze sobą, z dala od pozostałych domowników.

Akcje poznaniaka

Para przebywała na tarasie, ale miała do dyspozycji alkohol. To właśnie przez spożycie zbyt dużej ilości „napoju z procentami” Maciej odważył się na pokazanie swoich nagich pośladków. „Cztery litery” prezentował przez okno pozostałym uczestnikom. Później zaśpiewał też o nich piosenkę, aż w końcu usnął pijany na ziemi.

„Irlandzka głowa”

Oczywiście w domu Wielkiego Brata również nie brakowało alkoholu. Domownicy bawili się w przebraniach. Uwagę widzów zwrócił przede wszystkim strój „Irlandczyka z głową między nogami”.

Zwycięska sypialnia

Po imprezowaniu wszyscy położyli się spać w wygranej sypialni. Big Brother bowiem zorganizował konkurs, który polegał na odpowiadaniu na pytania dotyczące współlokatorów.

Kto odpadł jako pierwszy?

Następnego dnia rano Wielki Brat ogłosił, kto musi opuścić program. Zgodnie z wynikami głosowania widzów, z domem Big Brothera Pożegnała się Agnieszka.

Skomentowała opuszczenie domu

Pochodząca ze Stargardu, ale mieszkająca na co dzień w Londynie, uczestniczka BB musiała opuścić dom jako pierwsza. Żałuje, że tak mało czasu spędziła z pozostałymi mieszkańcami.

Oczywiście żałuję. Nie wiem, dlaczego przylgnęła do mnie łatka „Damy z Londynu”. Nie jestem żadną damą, a to, że potrafię zachować się stosownie do sytuacji, to chyba nie wada. Jestem bardzo zabawową dziewczyną, ale nie miałam okazji tego pokazać. To była mega fajna ekipa, bardzo fajni ludzie. Wiadomo, że chciałabym bardziej ich poznać, liczyłam na fajne znajomości, które zostaną mi po tym programie. Szkoda, że nie miałam czasu bardziej poznać domowników

Dla programu rzuciła pracę

Jak przyznała Agnieszka, dla Big Brothera zrezygnowała ze swojej dotychczasowej pracy. Teraz nie wie, co będzie robić, ale rozważa powrót do ojczyzny.

Rzuciłam pracę dla tego programu. Wiem, że muszę wrócić do Londynu, spotkać się z rodziną, ogarnąć swoje rzeczy. Chyba będę teraz szukała szczęścia w Polsce, jakaś praca w marketingu albo PR. Nie wiem, nie mam jeszcze sprecyzowanych planów

Przypuszczenia Raczyńskiej

26-latka chciałaby, aby program wygrała Iza. Jest też prawie pewna, że między Maciejem a Danielem będzie „dym”.

Daniel ma jakąś swoją misję w głowie i stara się ją narzucać innym. Maciek będzie miał z nim problem, bo on nie lubi się podporządkowywać

Polecane

Może Cię zainteresować