×

Ten pierścionek za wycieraczką oznacza, że jesteś obserwowany. Szybko wsiądź do auta i odjedź!

O tym, że złodzieje mają swoje sprawdzone sposoby wiemy nie od dziś, ale to, co spotkało te kobiety świadczy o tym, że nigdzie nie jesteśmy bezpieczni i powinniśmy być naprawdę ostrożni, i mieć ograniczone zaufanie.

Sony Nguyen z amerykańskiego stanu Wisconsin, gdy wracała z zakupów do swojego auta, nawet przez chwilę nie przypuszczała, że może spotkać ją coś takiego! Kierowała się w stronę swojego samochodu, kątem oka zauważyła, że parę metrów od jej zaparkowanego pojazdu, stoi auto z przyciemnianymi szybami.

1
facebook

Przeszły ją przez chwilę ciarki, bo w okolicy nie było nikogo.

2
Flickr/Greg Gjerdingen

Tak duży parking, a ten samochód akurat stanął tak blisko.

Szybko wsiadła do auta i od razu zamknęła drzwi. Wyjeżdżając na ulicę, zauważyła coś dziwnego za wycieraczką.

3
Flickr/Christopher Sessums

Jadąc, spoglądała co jakiś czas w lusterko, ale nikt podejrzany za nią nie jechał. Gdy znalazła się w końcu pod swoim domem, czuła się bezpiecznie.

Zaciekawiona od razu sięgnęła po coś, co znajdowało się za wycieraczką. Okazało się, że to plastikowy woreczek z pierścionkiem w środku i karteczką: „Darmowy srebrny pierścionek od jubilera Kay”.

4
Flickr/Victori@ B

Sony zawołała swoją córkę. Ona wiedziała dokładnie o co chodzi, bo na Facebooku cały czas mówi się o popularnych sztuczkach, które stosują złodzieje i porywacze.

Dziewczyna postanawia opisać sytuację, która spotkała jej mamę w mediach społecznościowych:

W ten sposób dochodzi do porwań i kradzieży. Bandyci obserwują swoje potencjalne ofiary. Czekali aż moja mama zainteresuje się umieszczonym za wycieraczką pierścionkiem i wyjdzie z auta, aby go zabrać. Kto wie, co stałoby się, gdyby właśnie coś takiego zrobiła?! Oczywiście oni wiedzą, że ludzie są ciekawi i chcą przekonać się, co jest napisane na worku, a te parę sekund może mieć kluczowe znaczenie. Mogło dojść do najgorszego!

5
Flickr/cometstarmoon

Aż ciarki przechodzą na samą myśl o tym, co może nas spotkać, gdy choć na chwilę się zapomnimy. Nie można ufać takim tajemniczym prezentom, zwłaszcza, gdy ma to miejsce na pustym parkingu!

Może Cię zainteresować

zamknij