×

Pielęgniarz uprawiał seks z pacjentem. Sensacja w szpitalu tymczasowym

Pielęgniarz uprawiał seks z pacjentem zakażonym koronawirusem. Homoseksualista naraził pozostałych pracowników oraz chorych na ogromne niebezpieczeństwo. Do sieci wyciekły wstrząsające zdjęcia z łazienki, w której doszło do stosunku.

Zapracowani medycy

Od początku trwania epidemii koronawirusa, stosunek społeczeństwa do medyków ulegał zmianom. Początkowo wszyscy wyrażali podziw dla trudnej pracy pielęgniarek, lekarzy i ratowników medycznych. Z czasem ludzie zaczęli dostrzegać, że wielu medyków w sztuczny sposób podsyca zainteresowanie swoją pracą.

Coraz częstsze wizyty w mediach tzw. med-celebrytów oraz ich natarczywe wypowiedzi narzucające skrajne posłuszeństwo wobec reżimu sanitarnego i szczepień sprawiły, że Polacy przestali darzyć ich sympatią i zaufaniem. W chwili obecnej za sprawą zapaści systemu opieki zdrowotnej oraz częściowego zwolnienia medyków z odpowiedzialności za decyzje podejmowane w trakcie leczenia, ludzie niechętnie korzystają z konsultacji lekarskich.

Do wizyty w przychodni lub szpitalu zdecydowanie nie zachęci nikogo historia pielęgniarza, który postanowił umilić sobie dyżur intymnym zbliżeniem z pacjentem chorym na COVID-19. Mężczyzna naraził ogromną liczbę osób na zakażenie koronawirusem.

Pielęgniarz uprawiał seks z pacjentem

Do zdarzenia doszło w szpitalu tymczasowym Wisma Atlet w indonezyjskiej Dżakarcie. Pacjent zakażony koronawirusem oraz pielęgniarz wspólnie udali się do toalety i tam odbyli stosunek. Jeden z mężczyzn był tak podekscytowany „przygodą”, że postanowił podzielić się jej szczegółami w mediach społecznościowych.

25 grudnia pacjent opublikował na Twitterze wpis ze zdjęciami. Widać na nich, że na czas miłosnych igraszek, pielęgniarz zdjął kombinezon ochronny. Tym samym mężczyzna naraził siebie, pozostałych chorych oraz personel całego szpitala na niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem.

W sieci ukazały się także zrzuty ekranu przedstawiające korespondencję pary. Sprawą zajmie się Centralna Policja Dżakarty. Ppłk Arh Herwin z Regionalnego Dowództwa Wojskowego powiedział:

Ta sprawa została przekazana Centralnej Policji Dżakarty. Zapewniliśmy, że pracownik służby zdrowia stanie się świadkiem i poprosiliśmy o dalsze informacje.

Pielęgniarz został już zawieszony w swoich obowiązkach. Mężczyźnie udało się uniknąć zakażenia koronawirusem, co wykazał przeprowadzony test. Obu uczestnikom skandalicznego aktu grozi kara do 10 lat więzienia.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować