×

8 zdjęć, na których trudno odróżnić mamę od córki. Wyglądają jak siostry!

Często jest tak, że kiedy przychodzą na świat nasze dzieci, zupełnie tracimy dla nich głowę. Robimy wtedy dosłownie wszystko, aby było im w życiu jak najlepiej, zaniedbując przy tym siebie. Taka kolej rzeczy może odbić się na naszym wyglądzie – zaczynają pojawiać się zmarszczki, przybieramy na wadze i nie wyglądamy już tak atrakcyjnie, jak kiedyś. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich.

Oto mamy, które udowodniły, że można pięknie wyglądać w każdym wieku! Jakby tego było mało, część z nich wygląda równie dobrze jak ich córki. Nie wierzysz? Koniecznie spójrz na poniższe fotografie.

1. Anna Dinoto i jej mama Maya Ilana

Zdjęcie przedstawia Annę, która skończyła 14-lat i mamę, która ma ponad 30 lat. Prawda, żę wyglądają jak siostry?

2. Imani Evans i jej mama Susan

Imani ma 26 lat i wraz ze swoją mamą, która niedługo skończy 50 lat, pracuje w brytyjskiej telewizji. Obie prowadzą też blogi kulinarne.

3. Navya Naveli Nanda i jej mama Shweta Bachchan Nanda

Navya i Shweta pochodzą ze słynnej i bardzo wpływowej, hinduskiej rodziny. Córka, która skończyła 21 lat, jest gwiazdą Bollywood, a matka, która niedawno skończyła 44 lata, jest dziennikarką telewizyjną i prowadzi biznes związany z modą.

4. Polina Maximova i jej mama Svetlana Maximova

Polina ma skończone 28 lat i jest popularną gwiazdą rosyjskiego kina. Aż ciężko uwierzyć, że stojąca obok niej mama ma… 53 lata! Prawda, że nie widać między nimi praktycznie żadnej różnicy wieku?

5. Rumer Willis i jej mama Demi Moore

Rumer ma 29 lat i jest amerykańską aktorką. Jej rodziców natomiast chyba nikomu nie trzeba bliżej przedstawiać. Ojcem 29-latki jest Bruce Willis, a mamą niesamowita Demi Moore, która w tym roku kończy 56 lat.

6. Shaniece Hairston i jej mama Evelyn Lozada

24-letnia Shaniece jest blogerką, modelką i uczestniczką reality show. Dziewczyna poszła śladem 42-letniej mamy, Evelyn, która jest amerykańską gwiazdą kina, modelką i pisarką.

7. Sonya i jej mama Vera Brezhneva

Sonya jest córką popularnej, rosyjskiej piosenkarki i aktorki. Młoda dziewczyna skończyła niedawno 17 lat, a jej piękna mama 36. Patrząc na zdjęcie ciężko jednoznacznie określić, która to jest która, prawda?

8. Anna Nyström i jej mama

Anna jest popularną blogerką pochodzącą ze Szwecji. Ma 26 lat, a na co dzień pracuje jako trenerka fitness. Choć jej mama ma już ponad 40 lat, wyglądają jak siostry.

Może Cię zainteresować

zamknij