×

Michał Wiśniewski weźmie kolejny ślub! Osobiście wyznał, kiedy zostanie mężem po raz piąty

Michał Wiśniewski zdradził jakiś czas temu, że jest w nowym związku. Co więcej, jego wybranka spodziewa się dziecka! Teraz piosenkarz przypadkowo wyznał, że niedługo się pobiorą.

Piąta żona Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski słynie z tego, że często zmienia partnerki. Dopiero co, żyliśmy jego rozstaniem z Dominiką Tajner, a już słyszymy o nowym związku lidera grupy Ich Troje.

Wiśniewski od pewnego czasu spotyka się z 35-letnią Pauliną. Kobieta ma już czwórkę dzieci, a wkrótce gromadka powiększy się o jeszcze jedno. Czy dziecko ze znanym artystą będzie dla niej przepustką do świata show-biznesu?

Bliska znajoma muzyka podzieliła się z mediami informacją na temat związku pary. W rozmowie z Fleszem zasugerowała, że Paulina chciałaby stać się osobą medialną i nie może się doczekać popularności.

Michał pragnie jak najbardziej odwlec moment, kiedy paparazzi i dziennikarze znów wkroczą do jego życia. Paulina wręcz przeciwnie. Chciałaby już zaprezentować się publiczności jako jego nowa partnerka.

Wiśniewski wygadał się o piątym ślubie

We wrześniu zeszłego roku Michał Wiśniewski pojawił się w programie „Pytanie na śniadanie”. Pytany o ciążę nowej dziewczyny, nie chciał się wypowiedzieć. Odpowiadał w sposób pozostawiający pole do domysłów. Teraz jest jednak inaczej.

Muzyk był uczestnikiem dyskusji na temat wpływu trudnego dzieciństwa na kreatywność człowieka. Sam, zdecydowanie doświadczył w młodym wieku wielu skomplikowanych przeżyć. Także w życiu dorosłym zmagał się z licznymi przeciwnościami losu. Wiśniewski niespodziewanie wyznał:

Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak

Jak widać, muzyk nigdy nie wątpił w miłość, chociaż nie jest w stanie stworzyć trwałej relacji. Ta wypowiedź jest subtelnym potwierdzeniem, że Paulina zostanie niedługo jego kolejną żoną.

Taka decyzja nie powinna nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że partnerka Wiśniewskiego jest w ciąży. Na jaki ślub tym razem zdecyduje się wokalista? Przypomnijmy, że ma już za sobą cztery śluby, wśród nich m.in. kościelny z Mandaryną, ewangelicki z Dominiką Tajner oraz ekstrawagancką ceremonię w Las Vegas, podczas której poślubił Annę Świątczak.

Źródła: www.o2.pl, viva.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij