×

Miał dość tego, że ludzie ciągle obgadują figurę jego żony. W końcu sam się wypowiedział

Przyjęło się mówić, że każda kobieta jest piękna i ma coś w sobie, ale i tak wszyscy wiemy, że to, co podoba się jednej osobie, wcale nie musi przypaść do gustu innej. Tak jest skonstruowany świat i nie można dogodzić każdemu. Warto to zapamiętać, aby nie pędzić w wyścigu po doskonałe ciało, bo to dla każdego znaczy coś innego.

Swoje zdanie w temacie kobiecego piękna wyraził także Robbie Tripp na swoim koncie na Instagramie. Udostępnia tam zdjęcia ze swojego życia, na których oczywiście można znaleźć ukochaną mężczyzny, 25-letnią Sarę.

Uwielbiam tę kobietę i jej pełne kształty. Gdy byłem nastolatkiem, moi koledzy nazywali takie dziewczyny 'pasztetami' i nie uważali, że są atrakcyjne. Dorastałem i zaczynałem inaczej postrzegać świat. Zacząłem martwić się tym, jak kobiety przedstawiane są w mediach – chude, wysokie, długie i wytrenowane. Zrozumiałem wtedy, że w takim razie wielu mężczyzn musi się na to nabierać. Ale wiecie co? Dla mnie sexy jest duża pupa, piersi, słodkie boczki i uda.

Sarah nigdy nie pojawi się na okładce Cosmopolitan, ale pojawiła się w moim życiu i mam nadzieję, że do końca życia będę mógł na nią patrzeć, bo jest przepiękna i seksowna. I szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem bardziej ponętnej kobiety. Panowie, błagam… Zastanówcie się nad tym, co sprzedają Wam media i pomyślcie, czy naprawdę Was to pociąga?

Prawdziwą kobietą nie jest gwiazdka porno, modelka bikini czy celebrytka, a Twoja kobieta. Jej rozstępy na biodrach, które nie są wyretuszowane i słodkie dołeczki z tyłu w plecach. A do Was drogie Panie mam prośbę… Nie pozwólcie sobie na to, aby iść z tłumem. Bądźcie po prostu sobą i pokochajcie swoje ciało, bo tylko wtedy mężczyźni stracą dla Was głowę. Tak jak ja straciłem dla mojej żony.

Ponad 21 tysięcy osób zareagowało na ten wpis, a pod zdjęciem rozpoczęła się dyskusja.

Jesteśmy przekonani, że Robbie i Sarah tworzą cudowną parę, która z tak dojrzałym i świadomym podejściem, będzie wieść szczęśliwe życie przez długie lata. Gratulacje!

Może Cię zainteresować

zamknij