×

Pragnął, aby Magda zdominowała go w sypialni. 26-latka nie była przekonana do tej pozycji

Nie ma co ukrywać, że obecne czasy są dość mocno wyzwolone i wydaje się, że ludzie są coraz bardziej otwarci na wszelkiego zmiany i swobody. Dotyczy to także zbliżeń w sypialni, gdzie tak naprawdę nie ma ograniczeń (no bo kto nie widział 50 twarzy Greya, prawda ??!). Na dużo kochankowie sobie pozwalają, przesuwając delikatnie wyznaczoną na samym początku relacji granicę.

Co jest kluczowe w prawdziwej i otwartej relacji i zbliżeniach? Bycie sobą i rozmawianie na każdy temat, nawet ten, który z pozoru może wydawać się niewygodny

Tak też zrobił partner Magdy, który zapragnął nieco zmian w sypialni i zażyczył sobie pewnego odwrócenia ról… Chciał, aby to jego partnerka była dominująca, a on chciał poddawać się jej ruchom. Poprosił ją o tzw. pegging. Spokojnie, my też nie wiedzieliśmy, co to takiego. Z Wikipedii dowiedzieliśmy się, że to „to heteroseksualny akt płciowy, polegający na tym, że kobieta penetruje odbyt mężczyzny sztucznym członkiem lub wibratorem” (!).

O tym, jak zareagowała Magda i co zrobiła, podzieliła się z ludźmi, pisząc do portalu papilot.pl. W wiadomości do redakcji dokładnie opisała swoje przemyślenia na ten temat

Oboje mamy po 26 lat i powoli zaczynamy zachowywać się jak stare dobre małżeństwo. Jesteśmy ze sobą od ponad 2 lat, więc coraz trudniej się zaskakiwać. Znamy się na wylot. W łóżku jest przewidywalnie, ale nigdy z tego powodu nie narzekałam. Bliskość z facetem, którego się kocha jest zawsze przyjemnością. Jeśli coś nam nie pasuje lub chcemy czegoś więcej, to staramy się o tym otwarcie mówić.

Ostatnio chłopak wyszedł z pewną inicjatywą. Na początku nie wiedziałam o co chodzi. Nieśmiało wspomniał o peggingu. Nie zdradził szczegółów, tylko poprosił, żebym zapoznała się z tematem i powiedziała mu, co o tym myślę. Sprawdziłam i zamarłam. Penetrowanie partnera nigdy nie było moim fetyszem, a wręcz trochę mnie obrzydzało. Nigdy nawet nie zabłądziłam tam dłonią, a co dopiero mówić o jakichś większych zabawkach.

Zbyłam go milczeniem, bo uznałam, że niektórych granic nie warto przekraczać. To zmieniło się kilka dni (a raczej nocy) później, kiedy doszłam do wniosku: dam mu to, czego chce. Pewnie będzie niezręcznie i wcale nie tak przyjemnie, więc przynajmniej da mi spokój.

Wyszło zupełnie inaczej. Odkryłam w sobie dominujący charakter i już po chwili nie widziałam w tym nic dziwnego. Chwyciłam po zabawkę, która spoczywała od dawna nieużywana w szufladzie i po prostu to zrobiłam. Oczywiście powoli, obserwując jego reakcje i słuchając wskazówek. Nie zraziłam się, a on wcale nie chciał przestać. Tak bardzo się wkręciliśmy, że stało się to czymś zupełnie normalnym. Kolejny element naszego życia seksualnego.

Mogę tylko zdradzić, że nigdy nie widziałam go tak podnieconego. Nie ograniczaliśmy się tylko do peggingu, ale wszystko razem wzięte dało świetny efekt. To była jedna z lepszych i bardziej ekscytujących nocy w moim życiu. Jego na pewno też. Takie odwrócenie ról wcale nie jest poniżające dla faceta. Nie oznacza, że ma jakieś ciągoty w stronę innych mężczyzn. Dla mnie to wciąż prawdziwy samiec, który potrafi dać przyjemność, ale chętnie ją też odbiera.

Mogłam się obrazić, zwyzywać go od zboczeńców, a nawet odejść, ale to facet, którego kocham. Skoro mówi mi o swoich fantazjach, to znaczy, że ma do mnie zaufanie. I naprawdę to go kręci. W naszym życiu seksualnym to był absolutny przełom, dlatego polecam wam szczerze rozmawiać o takich sprawach. Spełniony facet od razu inaczej się zachowuje.

No i nie ukrywam, że akurat w tym przypadku satysfakcja jest obustronna. Odkryłam, że lubię być od czasu do czasu panią sytuacji. Nawet jeśli wydaje ci się to dziwne, a nawet chore – spróbuj. Każda zabawa jest dobra, jeśli oboje się na to godzimy i sprawia nam to przyjemność

Bardzo odważny list! Czy Waszym zdaniem w sypialni powinno się przekraczać swoje granice?

Polecane

Może Cię zainteresować