×

21-latka twierdzi, że może mieć każdego. Przespała się z ponad 100 osobami i chce więcej

Cnota większości ludzi kojarzy się z dziewictwem, czystością seksualną i pokorą, dlatego tak często jest uważana za powód do dumy – zwłaszcza gdy mowa o życiu intymnym kobiet. Te, które w szczególny sposób lubią igraszki z różnymi partnerami, są postrzegane jako łatwe. W przypadku mężczyzn wygląda to często nieco inaczej. Ci, którzy zmieniają partnerki niczym rękawiczki, potrafią unosić się dumą i emanować niebywałą pewnością siebie. Taka kolej rzeczy bardzo nie podoba się naszej bohaterce.

Ma na swoim koncie około stu kochanków

Pearl Derriere otwarcie przyznaje, że uwielbia niezobowiązujące spotkania, które kończą się w łóżku. Twierdzi, że jest w stanie zdobyć każdego i to bez względu na płeć. W swoim życiu przeżyła tak wiele intymnych zbliżeń, że nie jest w stanie ich zliczyć – podejrzewa jednak, że przespała się ze 100 kochankami. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje wiek dziewczyny, bowiem adoratorka płci męskiej skończyła zaledwie 21 lat. Warto w jej przypadku zaznaczyć, że dziewictwo straciła już jako 16-latka.

Choć ma wielu kochanków, ma także stałego partnera

Mimo kontrowersyjnego stylu życia Pearl, ku zdziwieniu wielu osób Amerykanka jest w stałym związku! Z pewnością nie byłoby to możliwe, gdyby nie fakt, że 21-latka ma pełne przyzwolenie od swojego partnera na tzw. skoki w bok. W końcu to jej styl życia, bowiem sypianiem z wieloma partnerami zajmuje się zawodowo (o ile można tak powiedzieć).

Wydarzenie, jakiego jeszcze nie było

Pearl jest założycielką firmy, która organizuje wydarzenia dla osób poliamorycznych, a więc takich, które chcą żyć w bardzo bliskich relacjach z wieloma partnerami. Jedna z największych tego typu imprez – w grupowej orgii będzie brało udział ponad 1000 osób – ma się odbyć już niebawem. Tym oto sposobem zostanie ustanowiony nowy rekord świata, który wcześniej został ustanowiony w Japonii – impreza liczyła wtedy około 500 gości.

Uważacie że faktycznie „mogłaby zdobyć każdego”? Czekamy na Wasze komentarze!

Może Cię zainteresować

zamknij