×

Krystyna Pawłowicz usunęła profile w mediach społecznościowych!

Jeden z najbardziej aktywnych w sieci polityków znika z sieci. Krystyna Pawłowicz usunęła wszystkie profile w mediach społecznościowych. Dlaczego to zrobiła i czy ktoś jej kazał?

Znana i kontrowersyjna pani poseł

Krystyna Pawłowicz od lat szokuje nie tylko agresywnymi wystąpieniami na mównicy sejmowej, ale także wpisami w sieci, które szokowały. W trakcie wakacji ostro zareagowała na zdjęcie ze swoim udziałem i w niewybredny sposób zaatakowała dwóch młodych przedstawicieli opozycji. Po zamachu na prezydenta Gdańska, zaatakowała Owsiaka, twierdząc, że ten kompromituje WOŚP:

Od dawna kompromituje sobą samą ideę, jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki. Owsiak musi odejść, bo skłócanie przez niego ludzi, szczucie na innych źle się skończy. Owsiak MUSI odejść. Dla dobra sprawy i bezpieczeństwa innych.

To tylko kilka z jej „niezapomnianych” wypowiedzi. Porównała kiedyś prezydenta Francji Macrona do Adolfa Hitlera, obrażała w internecie pierwszą damę, podkreślając przy okazji swoją wyjątkową urodę. W ogromnym ogniu krytyki była posłanka stanęła po wpisie dotyczącym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Określiła ją mianem marionetki:

„Wstydem,proszę pani Kidawy-Błońskiej to jest pani BEZWSTYD;bezwstyd bezkrytycznej marionetki,bezwstyd nieudanego socjologa z infantylnymi pretensjami do bycia „prezydentem”…Litość”.

Pod koniec listopada w sieci znalazło się zdjęcie, które przedstawia Pawłowicz jako niepokorną hippiskę, posłanka jednak zaprzeczała, jakoby zdjęcie dotyczyło jej osoby i pod koniec grudnia opublikowała własne zdjęcia z młodości.

Znamy powód usunięcia profili

Kilka dni temu Pawłowicz usunęła profile w mediach społecznościowych. Okazuje się, że za taką decyzję podjęła sama Pawłowicz oraz nie ma nic wspólnego z partią czy przełożonymi. Miało to związek z jej nową funkcją jako sędziego trybunału konstytucyjnego. Jak przyznała w rozmowie z przyznaje w rozmowie z Super Expressem:

Tak,usunęłam swoje profile. Zrobiłam to w związku z pełnioną funkcją, by nie dawać pretekstu do ataków.

Nic dziwnego z resztą, ponieważ niejednokrotnie była Pani Poseł potrafiła rozpętać prawdziwą burzę pod swoimi wpisami. Jej bezpardonowe ataki przejdą do historii potyczek słownych w mediach społecznościowych.

Będzie wam brakować wpisów Krystyny Pawłowicz?

Źródła: www.polsatnews.pl, www.pudelek.pl, dorzeczy.pl
Fotografie: Facebook, Instagram, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować