Tym razem Justyna Żyła zaskoczyła swoim tańcem wszystkich. Najbardziej Iwonę Pavlović

Czy zła passa Justyny Żyły minęła? Może się okazać, że tak, biorąc pod uwagę jej ostatni występ i słowa Czarnej Mamby. Nie ma co ukrywać – była żona skoczka narciarskiego nie miała łatwego życia z jurorami z „Tańca z Gwiazdami”, a i internauci nie są dla niej zbyt łaskawi. Okazuje się jednak, że w tym odcinku nastąpił pewien progres!

Tym razem Justyna i Tomek tańczyli rumbę, ognisty taniec, który otworzył niejedną kobietę po przejściach w tym programie. Czy dzięki temu Żyła zatańczyła lepiej?

Iwona Pavlović wprawdzie nie dała wysokiej noty Justynie i Tomaszowi, ale zdobyła się na odwagę i powiedziała do nich kilka ciepłych słów. Czarna Mamba dała im notę 3, Andrzej Grabowski 6, a Ola Jordan 5.

Tym razem Justyna Żyła zaskoczyła swoim tańcem wszystkich. Najbardziej Iwonę PavlovićUdostępnij

„Pierwszy raz idę uścisnąć ci dłoń i pogratulować tego, że pierwszy raz twój taniec był do oglądania. Może to była kwestia układu, który ukrył to co trzeba. Ale było znacznie lepiej”

Iwona powiedziała słowa, których na pewno przełamały dystans między nią a Justyną. Ostra jurorka dodała także: „To nie było najpiękniejsze, ale po raz pierwszy mam wrażenie, że wiesz gdzie jesteś. Życzę, żeby ci się udawało. Widać było uśmiech”.

Tym razem Justyna Żyła zaskoczyła swoim tańcem wszystkich. Najbardziej Iwonę Pavlović
Udostępnijpolsat

Punkty, które zdobyli i głosowanie wiernych fanów pozwoliły im zostać w programie. Z tańcem pożegnał się Sebastian Stankiewicz ze swoją partnerką, Janja Lesar

Jeśli chcesz przypomnieć sobie jeszcze raz wczorajszy występ Justyny i Tomasza, możesz obejrzeć go niżej 👇

Źródło: Telewizja Polsat | Fotografie: youtube.com, Telewizja Polsat