×

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się po 23 latach. Co się stało?!

Wydawało się, że są idealnym małżeństwem… Wszystko jednak legło w gruzach i medialna para, którą widzowie tak lubili, niestety rozstała się. Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski dla wielu byli parą godną naśladowania. Co się stało?

W polskim show-biznesie byli postrzegani jako zgodne małżeństwo, które nie krępowało się okazywać sobie czułości chociażby na czerwonym dywanie. Zawsze się wspierali i kibicowali. Okazuje się, że to nie jest nagła decyzja. Myśl wykiełkowała w nich kilka miesięcy temu.

Rozstanie pod koniec 2018 roku

Jak podaje magazyn „Party”, para miała dojść do wniosku, że dłużej nie jest im razem po drodze już.. pod koniec tamtego roku. Jednak dopiero teraz zdecydowali się na złożenie pozwu w sądzie. W magazynie czytamy:

Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie

Opieka nad synem

Wiadomo także, że opiekę nad 13-letnim Julianem będą sprawować naprzemiennie, dlatego też żadne z nich nie będzie musiało płacić alimentów. Para ma także drugiego syna. 22-letni Franciszek mieszka i studiuje za granicą.

Brak komentarza

Dziennikarska para nie komentuje tego, co dziś pojawiło się w Internecie i prasie.

Zgodni i wpatrzeni w siebie

Jeszcze w maju 2018 roku para udzieliła wywiadu „Gali”, w którym mówili o swojej miłości. Maciej podkreślał, jak bardzo jest wpatrzony w swoją żonę i jak bardzo mu imponuje.

Najważniejszym wyzwaniem, które sobie stawiam, jest dotrzymanie kroku Pauli. Jej energia napędza całą rodzinę. Chyba ukrywa przede mną swój eliksir młodości. Do niedawna wydawało mi się, że wraz z tymi urodzinami wkroczymy w wiek dojrzały. Okazuje się jednak, że wspólne życie z 45-letnią kobietą to niekończąca się przygoda. Nigdy się naszą miłością nie nudzę.

Szczere wyznania

Z kolei Paulina w tym samym wywiadzie mówiła o tym, ile Maciej dla niej znaczy i że jest spełnieniem jej marzeń, jeśli chodzi o idealny związek.

Maciek jest spełnieniem moich marzeń o rozumiejącym mężu, ojcu i przyjacielu. Nasz związek przeszedł wszystkie etapy: od szalonego romansu do dojrzałego partnerstwa. Ale codziennie, od prawie 25 lat, mamy o czym ze sobą rozmawiać. To jest sukces! Maciek towarzyszył mi też w trudnej drodze do macierzyństwa

Wierzycie w miłość na całe życie?

Może Cię zainteresować

zamknij