×

Paulina Ochocka z „Down the road 2”. Kim jest uczestniczka zwana „Szefową”?

Paulina Ochocka z „Down the road 2”, ze względu na swoje predyspozycje liderki, została okrzyknięta „Szefową”. Jej włosy dowodzą, że uwielbia Rihannę.

Przygoda inna niż wszystkie

Wiosną 2020 roku TTV wyemitował oparty na belgijskim formacie program Down the road. Zespół w trasie. Wzięło w nim udział sześcioro uczestników z zespołem Downa. W podróż po Europie zabrał ich doświadczony podróżnik Przemek Kossakowski.

Ekipa stanęła przed trudnym zadaniem. W krajach Europy Zachodniej ludzie z zespołem Downa prowadzą znaczne bardziej komfortowe życie niż w naszym kraju. Polska edycja miała przełamać stereotypy, jednocześnie dbając o uczestników co najmniej tak dobrze, jak ich opiekunowie na co dzień w domu. Członkowie ekipy dostali listę, kto z uczestników jakie przyjmuje leki i o jakich porach, co kto może, a czego nie może jeść. Uczestnicy nie mieli dotąd tak wyczerpujących kondycyjnie doświadczeń, więc do zadań prowadzącego i ekipy należało dopilnowanie, by nikt się za bardzo nie przemęczył, ani nie odstawał od grupy.

Realizatorzy napotkali jeszcze jedną kluczową trudność. Ze względu na uczestników można było zapomnieć o próbach wyreżyserowania programu. Nie jest tajemnicą, że nawet najbardziej spontaniczne relacje, na przykład przygód celebrytów żebrzących o jedzenie i nocleg w Ameryce Południowej, mają, choćby szczątkowy, scenariusz. W przypadku Down the road jego realizacja okazała się niemożliwa. Ludzie z zespołem Downa w każdej sytuacji są naturalni i autentyczne i mówią prawdę prosto z mostu, nawet jeśli jest niewygodna lub niepoprawna politycznie. Szóstka bohaterów tak skutecznie wymykała się próbom reżyserskim, że w końcu ekipa odpuściła i też zdecydowała się iść na żywioł.

Kim jest Paulina Ochocka w „Down the road 2”?

Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania. Program okazał się tak ogromnym sukcesem, że TVN szybko podjął decyzję o nakręceniu drugiego sezonu. Realizacja przypadła na trudne czasy pandemii. Jak ujawnia Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl:

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń.

Wśród uczestników drugiego sezonu znalazła się Paulina Ochocka. 28-latka z zespołem Downa pochodzi z Błonia pod Warszawą. Widzowie szybko zwrócili uwagę na jej zdolności przywódcze. Nie umknęły one również pozostałym uczestnikom, którzy nadali Paulinie przydomek „Szefowa”.

Paulina jest kobietą obdarzoną poczuciem humoru. Lubi żartować, ale kiedy trzeba, potrafi okazać wrażliwość i empatię. Jej pasją jest zumba. Tańczy w wolnych chwilach, kiedy nie pomaga mamie w zakładzie fryzjerskim. Z własnymi włosami też lubi eksperymentować. Ostatnio preferuje czerwone pasma, bo stylizuje się na Rihannę, którą uwielbia.

Drugi sezon programu Down the road. Zespół w trasie jest emitowany od 10 stycznia 2021 roku. Pierwszy odcinek został udostępniony na Player.pl za darmo.

Źródła: www.radiozet.pl, prasa.tvn.pl, ttv.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij